Riješeno

VIP -AMIS

  • 9 October 2017
  • 4 odgovora
  • 498 pregleda

Tjednima nemam fiksne linije niti interneta.Svaki dan vas zovem satima i svaki dan razgovaram s agentima koji me upucuju na druge agente koji isto ne znaju riješiti problem.
Zamjenili ste mi modem koji i dalje ne radi niti fiksna niti Internet,cekam tjednima da se izvrsi moj nalog .Vezana sam poslovno za Internet i svaki dan mi je to financijski gubitak.Tko ce to meni nadoknaditi?
Pošto niste u stanju izvrsavati svoje usluge kome se moram obratiti da bi raskinula Ugovor??
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 9 October 2017, 15:55

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
http://www.vipnet.hr/podrska/zahtjev-za-raskid

Ako si pod ugovornom obvezom pazi da ne bi bilo penala i problema.
Kako da ja sebe onda zastitim ako oni meni ne mogu obezbijediti uslugu koju ja pravovremeno plaćam?
Ugovor mi još godinu dana traje..
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ne mogu isporučiti uslugu moraš pisati prigovor i tražiti raskid ugovora bez penala. Tek kad oni "odluče" da je to tako i odobre ti pismeno raskid ugovora bez penala, onda je to to. Možeš prigovor zbog svih problema i zahtjev za raskidom proslijediti i HAKOMu i tražiti ih savjet, na taj način ujedno pritisnuti i VIP za brže rješavanje situacije. Također možeš tražiti i umanjenje svih računa kada uslugu nisi mogla koristiti.
Razina korisnika 3
Tjednima nemam fiksne linije niti interneta.Svaki dan vas zovem satima i svaki dan razgovaram s agentima koji me upucuju na druge agente koji isto ne znaju riješiti problem.
Zamjenili ste mi modem koji i dalje ne radi niti fiksna niti Internet,cekam tjednima da se izvrsi moj nalog .Vezana sam poslovno za Internet i svaki dan mi je to financijski gubitak.Tko ce to meni nadoknaditi?
Pošto niste u stanju izvrsavati svoje usluge kome se moram obratiti da bi raskinula Ugovor??


Bok Bijesna!

Ajmo riješiti tj. provjeriti status poteškoće za početak a onda ćemo dalje o programu i planovima, može?

Molim te, pošalji mi podatke o priključku u INBOX a ja ću dati sve od sebe da ti uklonimo sve smetnje.

Odgovori