Riješeno

USPOREDBA UREĐAJA

  • 15 October 2018
  • 1 odgovor
  • 189 pregleda

  • Novi forumaš
  • 0 odgovora
Trebam produžiti ugovor za pretplatu sada ovih dana i kupila bi uređaj uz produljenje.
E sad, dugogodišnji sam Vipov korisnik i imam L tarifu bez granica koju plaćam mjesečno 176 kn (daavno je bio neki popust pa je zato ostala takva cijena) i neki dan mi je jedan dečko u Vip poslovnici rekao da ću se sad morat opredjeliti za ili M tarifu ili L, da se ovo više ne može produžiti na ovu cijenu od 176 kn jer da je to "zastarjelo". Zanima me je li stvarno tako, je li netko imao nedavno sličan slučaj?

Sljedeće pitanje je, gledala sam za kupnju, Huawei P20 obični i Samsung Galaxy S8+, što mi preporučate kupiti, kada bi uspoređivali ova dva uređaja?
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 15 October 2018, 12:31

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 7
Bedž +3
Istina je, L više nije čak ni stara, nego prastara, mijenjale su se 3, 4 puta cijene i nazivi.
Čekaj da ti isteče pa vidi što će ti ponuditi ili predaj zahtjev za raskid pa će ti dati broj službe s kojom možeš pregovarat oko novih tarifa i popusta.
Što se tiče uređaja nema tu puno filozofije, oba su dobra. Ovisi koji tebi softverski i izgledom više paše, a za to ti je najbolje otić do nekog dućana i malo se s njima igrat.
Očekuj da ti cijena uređaja bez obzira na tarifu neće puno odskakat od najniže cijene u nekom dućanu, i svakako vodi računa da njihove maloprodajne cijene nisu realne nego napucane da popusti djeluju bolji.

Odgovori