Riješeno

Upitna potrošnja

  • 19 September 2018
  • 4 odgovora
  • 804 pregleda

Hej ekipa 🙂. Eto i mog problema sa vipom nakon 13 god. Žalio sam se na naplaćenih 100kn interneta po racunu jer je potrošeno Vise mgb....u svojoj tarifi koju sam ugovorio imam 3 gb a to je XL tarifa bez granica ako se ne varam, koja su meni bila prvu godinu dovoljna i onda naglo ja trosim ta tri gigabajta za 15 dana u mjesecu a manje koristim internet 🙂... pisao sam svima i VIP jednostavno ne zeli zadržat kupca i cijela obitelj prilikom isticanja ugovora prelazi kod drugog operatera a svi smo 13 god cca u vipu, osjecam se prevaren, izigran, jedva cekam ostalih 90dana da raskinem ugovor sa vipom sa time da mi ni jedan racun nije manji od 500kn. Samo sam trazio odobrenje za dodatno naplaćene megabajte i mogucnost dodatnih gigabajta koje sam bio u stanju platiti ali tu nismo nasli zajednicki jezik jer u vipe ljude boli briga, back office ne odgovara na mailove, ljudi na šalteru me razumiju ali mi ne mogu pomoci. I kako da ikada vise krocim u VIP? Izigrali ste povjerenje. Eto racun za 08mj. 759kn naplaćeno mi je dva puta po 200kn dodatnih megabajta!
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 19 September 2018, 10:02

Pogledaj original

Odgovora 4

Kad odeš tek onda reagiraju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Moraš prvo otkriti gdje ti cure megabajti. Ugasi mobilni internet i koristi isključivo Wi-Fi i prati na portalu što se događa, a i specifikaciju od kolovoza dobro prouči.
Onda se, ako već nisi žali isključivo mailom. Traje, jer svaki odgovor čekaš zakonskih 15 dana, ali što se može. U konačnici obično bude riješeno u našu korist.
Razina korisnika 5
Bedž +2
@Droginic

Mislim da je problem u VIPovom načinu obračuna potrošnje tj. što oni smatraju minimum kad se mob spoji, kod mene kad sam prešao na bonove je doslovno 200MB pocuclao samo na sinkronizaciju maila koji ide svakih 10 min u 3 dana, ne skida privitke, a smo šećem pesa svaki dan 2h ostatak vremena sam pod wi-fijem. Kod drugog operatera uredno u 14 dana nisam potrošio ni 10 MB.
Ja cu pocekati da istekne pretplata i ne da mi se istrazivat nista! Lopovluk totalan 759kn ovaj mjesec otišlo u vjetar, XL tarifa a ja lovim wifi po birtijama, sramota jad i bijeda. Jedva cekam da skinem taj teret sa sebe, trazio sam odobrenje za naplaćene megabajte dodatno, a oni mi se smiju, kazu mi telefonski necu nista obavit da si pustim mira hahaha službenici vipa. Da ne povjeruješ!

Odgovori