Riješeno

Upit u vezi broja racuna

  • 25 October 2018
  • 5 odgovora
  • 367 pregleda

Postovani,
Dobila sam racuna za platiti sa broj racuna splitskenbanke, ali kad ga pokusavam platiti on mene automatski prebacuje da platim racun na racun u zagrebackoj banci. Sta da radim s tim sad.
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 25 October 2018, 14:34

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Da li prilikom plaćanja i prebacivanja kaže "prebačen je na slijedni račun u drugoj banci"? Odnosno, skretanje bi u tom slučaju bilo sa zagrebačke na zagrebačku (ovisno u kojem imaš IB) kako bi se račun platio bez naknade. To meni radi kada plaćam ht račun.
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok Lvlajo,

pretpostavljam da ti koristiš račun Zagrebačke banke, a u tom slučaju će se i broj našeg računa automatski promijeniti u onaj otvoren u Zagrebačkoj banci kako bi se tvoja uplata brže proknjižila. Nemaš brige, slobodno uplati. 😃

Poštovani imam veliki račun za platit, intetesira me dali može obročna otplata istog, prekinula sam suradnju s vama pa su mi sad izračunati penali,kome se mogu javit u vezi obročne otplate hvala

Pozdrav @Tijada3 , bojim se kako nemamo omogućenu obročnu otplatu naknade za prijevremeni raskid ugovora jer ako ne bude podmireno dolaziti će obavijest pa opomena za taj iznos dugovanja. No preporučam da uputiš službeni upit na našu mail adresu sluzba.za.korisnike@A1.hr.

 

Pozdrav.

Hvala

Odgovori