Trajna podatkovna opcija - 3GB+

  • 25 November 2018
  • 13 odgovora
  • 383 pregleda

Na koji broj saljem sms za provjeru stanja gigabajta a na koji broj saljem zahtjev za aktivaciju dodatnih gigabajta vec imam aktivirano nocnu opciju, 2 gb ukljucenih u opciju, 5 gb i 3gb. pitam zato jer vam a1 aplikacija ne radi trenutno a meni su gige pri kraju. molim odgovor fala.
a1 aplikacija je spora i retardirana popravit to

Odgovora 13

Razina korisnika 3
kikicalisica pozdrav. O kojoj je točno usluzi riječ (mobilni internet, tarife i opcije za mobitel, Homebox pretpostavljam da nije..)? Također, naslov ove teme ćemo sukladno tome i promijeniti/urediti/premjestiti. "Bok" može biti početak posta, nemamo što o tome puno raspravljati 😉
Mobilni internet a ja sam na pretplati broj *** ak mozes ukljuci mi 3 gige ako se moze ili napisi sms broj na koji mogu sama aktivirat
Razina korisnika 3
Editirala sam ti post zbog objave privatnog podatka, odnosno broja mobitela. Njega sam prije brisanja zabilježila sebi. Naime, aktivna je tarifa Bez Granica L+. Možeš uključiti Trajnu opciju 3GB+ putem SMS poruke na broj 13125. Uključenje Opcije 3 GB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja 3GB. Nakon uključenja, opcija ostaje uključena sve dok ju korisnik ne isključi. Jednu te istu opciju je moguće uključiti samo jedanput unutar istog obračunskog razdoblja, ali je paralelno moguće uključiti više trajnih opcija.
Isključenjem opcije korisnik zadržava nepotrošene MB (ne odnosi se na korisnike Bez granica+ i Bez granica+ Biz tarifa) .
a na koji broj saljem sms za aktivaciju 1 gige ?
Razina korisnika 6
Bedž +4
...
operateri to trenutno ne rade jer se radi nesto na sustavu i a1 aplikacija ne radi iz istog razloga
ti si ok djelatnica sljakas na nedelju al ovo limitiranje giga je glupo zato cu promijenit operatera jer drugi daju neograniceno. hvala na pomoci. poz
Razina korisnika 3
@kikicalisica broj za aktivaciju Trajne opcije broj je isti 13125, tekst upisuješ ovisno o tome koju količinu želiš..
  • Uključenje Opcije 200 MB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja „200MB"
  • Uključenje Opcije 500 MB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja „500MB".
  • Uključenje Opcije 1 GB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja „1GB"
ok HVALA (:
Razina korisnika 3
@kikicalisica nema problema, zato smo tu. Ako još nešto zatreba, čitaj, piši, viči 😃
sustav ne radi u a1 dzaba nam je kokodakat (:
Razina korisnika 3
@kikicalisica misliš na Moj A1? Moguće je da to bude privremeno, ali rijetko i to u slučajevima održavanja sustava. Ali nikako ne bi smjela imati generalno poteškoće s korštenjem usluge. Radi li se o konstantnim poteškoćama? Ako da, bilo bi dobro da se prebacimo na odgovarajuću temu i nastavimo razgovor 🙂
Moj a1 aplikacija je spora i radi samo ako su ukljuceni mobilni podatci jer preko wifi ne radi jako pametno smisljeno za nabit nam ionako limitirani internet nema veze nebitno poz

Odgovori