Riješeno

Telefonsko sklapanje

  • 14 May 2018
  • 2 odgovora
  • 602 pregleda

Pozdrav svima,

U petak sam s prodajnim agentom telefonski dogovorila kupnju novog uredaja i otplatu preostalih 5 rata starog uredaja na iducem racunu te tarifu koja ide uz novi. Uglavnom, sve smo se dogovorili i rekao mi je da će to oko srijede doći na moju adresu. Međutim, ja nisam primila nikakvu potvrdu o tome, ne znam bih li ju uopće i trebala primiti ili će oni to poslati bez obavijesti ikakve? Danas ujutro sam na chatu pitala to nekog iz vipa na sto mi je taj netko rekao da uopce nema pojma da sam ista dogovorila i da će provjeriti, pa sam isla zvati SZK gdje je gospođica provjerila i rekla da je to u obradi te da ću biti o svemu obaviještena no ne zna kada. Zanima me kad bi onda to trebalo biti realizirano? Covjek mi je rekao unutar tjedan dana pa to i očekujem, koliko se to čeka? Hoću li dobiti kakvu potvrdu ili će mi samo banuti na vrata?
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 22 May 2018, 11:34

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 4
Pozdrav svima,

U petak sam s prodajnim agentom telefonski dogovorila kupnju novog uredaja i otplatu preostalih 5 rata starog uredaja na iducem racunu te tarifu koja ide uz novi. Uglavnom, sve smo se dogovorili i rekao mi je da će to oko srijede doći na moju adresu. Međutim, ja nisam primila nikakvu potvrdu o tome, ne znam bih li ju uopće i trebala primiti ili će oni to poslati bez obavijesti ikakve? Danas ujutro sam na chatu pitala to nekog iz vipa na sto mi je taj netko rekao da uopce nema pojma da sam ista dogovorila i da će provjeriti, pa sam isla zvati SZK gdje je gospođica provjerila i rekla da je to u obradi te da ću biti o svemu obaviještena no ne zna kada. Zanima me kad bi onda to trebalo biti realizirano? Covjek mi je rekao unutar tjedan dana pa to i očekujem, koliko se to čeka? Hoću li dobiti kakvu potvrdu ili će mi samo banuti na vrata?


Koliko je meni poznato, kada ide produljenje ugovora isto se obrađuje u roku od 15 radnih dana, a kod dolaska dostavne službe oni pošalju poruku da će doći i dostaviti uređaj.
Razina korisnika 3
@Silvi bok, možeš li mi objasniti na kakvu potvrdu misliš? Naime, agent koji je s tobom radio telefonsku prodaju, trebao je proći detaljnu provjeru podataka, upravo kako bi potvrdio da je s odgovornom osobom na liniji. Nakon toga šalje se zahtjev za ono što je dogovoreno u razgovoru, te on dolazi na kućnu adresu. E sad, kada postaviš pitanje u kontekstu hoće li ti netko potvrditi ili će se samo pojaviti na vratima, ostaje nejasno o kakvoj dodatnoj potvrdi je riječ? Možeš mi malo detaljnije objasniti na što se odnosi taj upit?

Odgovori