Tarife sa neogranicenim minutama!

  • 16 May 2019
  • 2 odgovora
  • 477 pregleda

Pozdrav,
zasto ste ukinuli tarife koje imaju neogranicene minute prema a1 ako ne vec prema svim mrezama?
Zasto nedate na izbor odabir pakete sa vise giga ili sa neogranicenim minutama i u skladu stim formirate cijenu?
Tele2 je po tom pitanju tarifa ponudio puno bolje i jeftinije rjesenje u odnosu na Vase!
NIkad me niko nije kontaktirao kao ni nikog unutar obitelji u vezi zelja korisnika, jer nase definitivno nebi bile u korist vise interneta!

Odgovora 2

Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Sandro1, žao mi je ako ti naša trenutna ponuda ne ogovara 😞 U ponudi je uvijek više tarifa tako da vjerujem da svatko može pronaći nešto za sebe. Ponudu konkurencije ne možemo komentirati. Hvala ti na tvom osvrtu, svaki nam je dobro došao jer nam pomaže u kreiranju buduće ponude
Steta je da nema barem jedne tarife sa neogranicenim minutama barem za A1.
Nadam se da cete u novim tarifama to ispraviti i uzeti u obzir da ponudite izbor zelimo li neogranicene minute i internet naravno sukladno cijeni.

Bilo bi dobro da napravite neku anketu u vezi toga.

Inace sam preko 15g korisnik vipa, ali zadnjih pola g sam presao u tele2 upravo zbog toga, a inace mi je i cijela obitelj na vipu od kad su se poceli koristiti mobiteli...

Odgovori