Riješeno

SZK ili sprdafon

  • 21 November 2018
  • 3 odgovora
  • 646 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
0800 091091 dali je to broj SZK ili sprdafon, jer u dvije godine osim ozbiljnih dezinformacija, neznanja....nisam siguran koga dobijam i čemu služi taj broj telefona?
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 23 November 2018, 15:31

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
profa385 bok. Kakva su tvoja iskustva? Postoji li nešto što je nejasno? Ako da, slobodno upit postaviš i ovim putem. Kako bilo, žao mi je ako ti dobivao kontradiktorne i/ili različite informacije, odnosno na svim nesporazumima.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Vjerujem da si informiraniji od njih. Ako nešto trebaš, proučiš na webu uvjete korištenja i cjenike. Nazoveš sprdafon i kad dobiš dezinformaciju koja je tebi u korist, pitaš da ti još jednom potvrdi istu. Onda ako je ta dezinformacija u tvoju korist, prihvatiš ponudu. Kad ti zaračunaju onako kako bi trebalo biti, sastaviš jedan prigovor sa točnim datumom kada si dezinformaciju primio pa preslušaju snimak razgovora i prihvate grešku svog djelatnika. Tako sam ja prije 2 godine dobio informaciju da je promjena tarife na nižu besplatna što mi bilo čudno i nepojmljivo, pitao u razgovoru još jednom isto i ista dezinformacija. Prihvatio, stigao račun s penalima. Žalba, tražio preslušanje razgovora i poništili penale, uz promjenu tarife o njihovu štetu.

Ja i dalje mislim da su se ht-ovci infiltrirali u SZK od a1.
Razina korisnika 1
Po mojim iskustvima ovo drugo 😂

Odgovori