Riješeno

Sramotno niska brzina "interneta"

  • 9 January 2021
  • 4 odgovora
  • 409 pregleda

Pozdrav,

Brzina interneta vam je kao prije 20 godina, nakon potrošenih 100 GB u “NE”SAVRŠENOJ  “brzina” mi često bude ispod 1MB, ljudi moji sramota živa. Da je barem obečanih 2MB i da nemrda ovo je sramota. Znam da će vaš odgovor biti nije do nas ili nismo krivi, majke mi. Daj napravite neku tarifu neka je i skuplja 30 kuna mjesečno ( KAO T-COM ŠTO IMA) 5G i da nema ograničenja, pa tko želi ( ja prvi) neka uzme to a tko neće neka ostane na ovoj “SAVRŠENOJ”. Ovo će me stvarno natjerati da raskinem ugovor bez obzira na penale. I homo sapiens je imao veću brzinu.

icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 9 January 2021, 21:34

Pogledaj original

Odgovora 4

Za sve koji misle prijeći u A1 ovo vas čeka, nemojte se zeznuti kao ja. Morao prebaciti na 3G jer na “superbrzi 4G “ puca veza a 5G za kojih 10 godina možda i bude.

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Zorane, žao mi je zbog nezadovoljstva uslugom :/ Sukladno uvjetima korištenja tarife, brzina interneta se smanjuje na 2Mbps do kraja obračunskog razdoblja. Ako ti je potrebna veća količina interneta po punoj brzini na mjesečnoj bazi, savjetovao bih promjenu tarife na Bezbrižu tarifu, koja ti donosi duplo više prometa: 200GB interneta po punoj brzini.

 

Alternativa bi bila uzimanje Flatbox DUO paketa s 1TB prometa po punoj brzini, radi se o usluzi interneta preko routera koji funkcionira na bazi SIM kartice. Samim time, uslugu je moguće po potrebi seliti i koristiti ju gdjegod je potrebno.

I meni je žao što prijeđoh kod vas ljudi moji brzina je MANJA OD 2MBps, a nudite alternativu 100 kuna skuplju tarifu za 100 GB  više prometa ili Flatbox duo , onda bih vam plaćao 368 Kuna mjesečno. I pogledaj gornju sliku i zapitaj se dali bi ti bio zadovoljan sa takvom "brzinom" za 189 kuna mjesečno? Mene bi bilo sramota da nudim brzinu manju od 4MBps ,  a vi nenudite ni 2MBps koliko ste ograničili "SAVRŠENU" a ni toga se ne pridržavate. Umjesto da popravljate brzine interneta vi nudite opcije i cilj je samo uzmi novac za ništa. Gori ste od TELE 2 a T-com je svjetlosnu godinu daleko od vas i ja budala prijeđoh kod vas. Ali đaba vama pisati kada je cilj uzmi novac i uopće vas i nije briga za korisnike. Svima preporuka da bježe od vas što dalje.

Danas brzina i tu je onako kako rekoste a problem je kada padne ispod 1Mbps a to bude često.

Ali to i onako vas nije briga. I napravite tarifu kao T-COM ,230 KN mjesečno 5G i neograničen mobilni net i onda možete reći da ste nešto. I neka ostane ovako do kraja mjeseca 2Mbps ali znam da neće da če biti ispod 1MBps.

 

Odgovori