Riješeno

sms poruka poziv problem

  • 28 October 2019
  • 4 odgovora
  • 790 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora

Imam problem par dana ne zvoni mi telefon ponekad, nego dođe poruka da imam propušten poziv.

 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Stjepan 29 October 2019, 20:57

Pogledaj original

Odgovora 4

Bedž

Vjerujem da je riječ o mobilnoj liniji.

Broj mogućih uzroka je dosta širok, teško da će se nešto konstruktivno odraditi bez primjera. Vjerojatno bi najbolje bilo kontaktirati tehničku podršku na 0800091091 ako je poteškoća i dalje prisutna. 

Kolegama će vjerojatno biti potrebni neki noviji primjeri poziva koji nisu prošli (idealno ne stariji od 48 sati), s kojeg broja je zvano i u koje vrijeme (što točnije).

Još neke poželjne informacije za tehničku:

  •  Na kojem području - samo nekom specifičnom ili se događa gdje god se nalazili?
  •  Je li testirano sim kartica u drugom mobitelu? 
  •  Ako nije uključena Volte opcija se u trenutku dolaznog poziva uređaj prebacuje sa 4g mreže na 2g/3g kako bi se odradio poziv. Moguće je da iz nekog razloga taj prebačaj kasni - može li se u postavkama mobitela testno postaviti način rada mreže samo na 2g/3g bez LTE kako bi se isključila ova mogućnost?

 

Hvala na odgovoru

Razina korisnika 6
Bedž +6

Bogme, ima malo više mobilnih linija sa ovim problemom danas. Dva sata samo poruke o propuštenim pozivima, jeste li baš sigurni da nije vaša mreža u pitanju?! 🙄🤔

Razina korisnika 4
Bedž +4

Na broju na bonovima je jedan poziv došao uredno u 12.04 danas. Zvonio je, i kad sam se javio je bilo ok.

Odgovori