Riješeno

Roaming, ekstremni računi

  • 11 November 2018
  • 3 odgovora
  • 861 pregled

  • Forum rekreativac početnik
  • 2 odgovora
Dobio sam račun za 10 mjesec u iznosu od 641 kn. Bio sam u Sloveniji 4 sata uključio sam roaming da bi se mogao spojiti na Internet pri čemu sam ga koristio možda nekih pola sata.
U tarifu mi je navedeno 7 gb interneta za inozemstvo.
U tom periodu nisam mogao potrošiti ni 1 gb kamoli 7.
Trenutno sam u inozemstvu nisam obavio svega 5 poziva već imam 27.5 kuna dodatnih na tarifu.
Zanima me dali itko ima ovakve probleme i na osnovu čega se naplaćuju ovakvi iznosi.
Da koristim obnove ne mogu toliko potrošiti.
Radni kolege koriste Internet i uredno dobivaju račun koji je naveden u tarifu koju imaju ccc oko 150 do 200 kuna, ovisno o tarifu pojedinog kolege.
Sada me samo zanima u čemu je problem, uredno plaćam sve svoje obveze ali mi je onemogućeno korištenje podataka koje plaćam.

icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 13 November 2018, 11:56

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +2
Pozdrav Arni, molim te da nam se u INBOX javiš s osobnim podatcima (ime i prezime, broj, OIB) kako bi mogao sve detaljno provjerit.
Razina korisnika 3
Arni200 pozdrav. Jesi li otvorio račun i provjerio stavke računa? Naime, uvidom u njih sve bit trebalo biti jasnije ili barem konkretnije. Ovako općenito govoreći, moglo je biti naplaćeno bilo što što inače ni nije besplatno.
Ovo je moj pregled računa kroz 6 mjeseci.
4 mjesec sam cijelo vrijeme obitavali u Hrvatskoj. Ostali mjeseci bio sam na terenu s firmom u inozemstvu.
U 10 mjesecu sam bio u Hrvatskoj s tim da sam bio u Sloveniji 4 do 5 sati. Kao što sam rekao nemoguće je da sam mogao i da mogu ne mogu u 5 sati potrošiti Internet.
Dali mi možete objasniti u čemu je problem.
Uredno podmirujem se svoje obveze ali ovo nije normalno.
U sklopu svoje tarife imam 7 gb interneta u inozemstvu bez dodatne roaming naknade koju očito nemam.
Trenutno sam u inozemstvu te ispada da nemam pravo koristiti svoju tarifu koju plaćam ili preplaćujem. To nije u redu.

Odgovori