Riješeno

Razlika uplaćenog iznosa

  • 17 October 2018
  • 2 odgovora
  • 450 pregleda

  • Tek sam došao
  • 0 odgovora
Poštovani,
Platila sam račun za rujan u punom.iznosu kako je ispostavljen iako sam uložila prigovor na isti.
Danas sam dobila odgovor da se račun umanjuje za određeni iznos jer je odobren prigovor.
Moje pitanje je na koji način se dalje postupa sa preplaćenim iznosom?
Lp
Glorija
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 17 October 2018, 14:39

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 5
Po onome što si pisala u postu ti si pod ugovorom na preplati
Vjerojatno će ti umanjiti račun za iznos koji si preplatila na idućem računu ( bar takvo sam ja iskustvo imao prije par godina ) no nisam siguran je li i sad tako
Možda je najbolje da kontaktiraš službu za korisnike ( besplatno je ) pa dobiješ preciznu informaciju … onako lijepo u miru … uz kavicu ..nazoveš i smireno i opušteno prikupiš informacije bez stresa i zabrinutosti. 😎
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok Glo,

s obzirom na to da si račun već platila imaš dvije opcije. Prva je ostaviti preplaćeni iznos i sljedeći račun će biti umanjen u tom iznosu, to će ti biti vidljivo među stavkama računa. Druga opcija je pisanim putem zatražiti povrat sredstava na tekući račun. Moj savjet, ako nije neki značajan iznos, ostavi ga da ti se umanji sljedeći račun. Ako ćeš ipak tražiti povrat sredstava zahtjev vlastoručno potpiši, uz njega priloži presliku osobne iskaznice, a u zahtjevu navedi svoje podatke (ime, prezime,OIB, broj telefona) i IBAN.

Odgovori