Riješeno

Raskid ugovora o mobitelu na pretplatu i novoj tarifi(sklopljeno preko telefona)

  • 8 April 2019
  • 3 odgovora
  • 1447 pregleda

Pozdrav,

sslučajno sam sklopio ugovor preko telefona o tom da mi stave novu tarifu i rekli su mi da su mi dali kao mobitel na poklon zbog dugog odnosa i pošto se nisam na vrijeme sjetio reći da mi netreba sad mi je malo frka. Zna netko kako napraviti najlakše raskid ugovora o mobilnoj tarifi i novom moblinom uređaju, te vidio sam da imam 7 dana od danas da raskidam ugovor, te ako ne pošalju na vrijeme potvrdu o prethodnoj obavijesti imam 3 mj za raskidanje ugovora. Molm netko pomoć, jer se ozbiljno izgubljeno osjecam i znam da sam gadno pogrijesio 😞
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 9 April 2019, 06:36

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6
Pa odeš do A1 centra i prekineš ugovor. Mobitel si dobio ili još čekaš? Vratiš ga neotvaranog i to bi bilo to, nećeš platiti nikakve penale,a razlog ni ne trebaš navesti. Jedino kaj ti se može desiti je da izgubiš svoj broj, ali valjda se i to da srediti ako kažeš da si dugogodišnji pretplatnik.
I nemoj više slučajno sklapati ugovore 😉
@nickno mobitel još čekam dap, a nadam se da neće biti nikakvih idiotizma, jer proso sam par str i vidim samo problematiku na forumima valjda nece i od ovoog problematiku napravit
Razina korisnika 7
Bedž +3
Imaš pravo na raskid, a idiotizam je (ili će biti) potaknut tvojom ishitrenošću tako da moraš odraditi što si započeo, potrošiti kantu živaca i biti strpljiv. Nije to A1, tako je kod svih samo nemaju forum niti se ima o tome gdje javno pisati. 😉

Odgovori