Riješeno

Raskid ugovora (Mobilni Net L internet)

  • 2 October 2018
  • 4 odgovora
  • 1486 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Poštovani,

Koja je mail adresa za raskid ugovora? Molim ovdje napismeno jer sam pozivom službe dobila više različitih odgovora. Također s nijedne od adresa nisam dobila povratni mail da je moj zahtjev zaprimljen.
Neki djelatnici kažu da automaski odgovor trebam dobiti, neki kažu da ne.
Također kažu da će mi odgovor stići unutar 15 dana, ali ne znaju mi reći hoće li meni biti naplaćeno korištenje interneta za tih 15 dana dok NE koristim internet, a ne dobijem raskid.

Lp
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 2 October 2018, 15:38

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 3
xdox pozdrav. Zahtjev možeš poslati na e-mail: zahtjev.za.raskid-privatni@a1.hr. Dobit ćeš automatski odgovor da je zaprimljen čim bude poslano. Kolege će ti se nakon toga javiti s točnom informacijom kada se raskida i prestaje naplata.
xdox pozdrav. Zahtjev možeš poslati na e-mail: zahtjev.za.raskid-privatni@a1.hr. Dobit ćeš automatski odgovor da je zaprimljen čim bude poslano. Kolege će ti se nakon toga javiti s točnom informacijom kada se raskida i prestaje naplata.

Nisam dobila automatski odgovor niti kada sam slala na @vipnet niti na @a1?
Navodno mi je mail već verificiran (ili kakogod se to zove), međutim nema automatskog odgovora da je zahtjev zaprimljen... Poslala sam više puta od jučer.

Lp
Razina korisnika 3
xdox hm...preporučujem da provjeriš spam folder. Ja sam provjerila koju adresu si koristila za forum i vidim da si nam s iste poslala zahtjeva za raskid. Ovim putem ti potvrđujem ja da je zahtjev zaprimljen. Kolege će te obavijestiti o detaljima 🙂
xdox hm...preporučujem da provjeriš spam folder. Ja sam provjerila koju adresu si koristila za forum i vidim da si nam s iste poslala zahtjeva za raskid. Ovim putem ti potvrđujem ja da je zahtjev zaprimljen. Kolege će te obavijestiti o detaljima :)

Spam sam provjeravala, ništa, ali hvala na potvrdi da je zahtjev zaprimljen!

Lp

Odgovori