Riješeno

Raskid ugovora bez plaćanja penala

  • 24 December 2017
  • 2 odgovora
  • 7723 pregleda

Pozdrav,

već tjedan i pol nemam VIP uslugu i želio bi raskinuti ugovor bez plaćanja penala.
Na HAKOM stranici sam pročitao da ako se unutar 5 dana ne popravi kvar da je moguće raskinuti ugovor bez plaćanja penala.
Htio bi prebaciti svoj trenutni broj kod drugog operatera no ne znam kako i kome se trebam javiti...

Lijep pozdrav
Dominik
icon

Najbolji odgovor od A1_Zoran 26 December 2017, 08:45

Pogledaj original

Odgovora 2

Dominiče pozdrav. Prije svega bi se trebao javiti nama na 0800 091 091 i prijaviti tehničku poteškoću. Pretpostavljam da si to već napravio 🙂 Ako uistinu ne uspijemo riješiti poteškoću imaš svako pravo od nas zatražiti poništavanje ugovora. Ako i kad ti se to odobri, javljaš se drugom operatoru i prelaziš s uslugama kod njih. No, kao što rekoh na početku, prvo nam daj šansu da riješimo poteškoću 😉 Zoran
Ja ti mogu samo pružiti moralnu podršku i savjetovati da se naoružaš neograničenim strpljenjem jer će ti to trebati za rješavanje problema. Da ne dužim previše, na ovom linku možeš vidjeti kako ja prolazim s voljenim VIP-om jer je očito da si im dobar samo dok redovno plaćaš račun.
https://forum.vipnet.hr/pretplata-mobilne-i-fiksne-tarife-29/kako-dobiti-odgovor-od-vip-a-1621

Odgovori