Riješeno

Računi

  • 16 February 2018
  • 5 odgovora
  • 429 pregleda

Pozdrav. Znaci u tarifi sam L+, koju placam 200 kn mjesecno. Od toga samo sam jedan mjesec platila 200 kn. Mozete li mi reci u cemu je problem?? Nije mi jasno da svaki mjesec dobijem racun od 250 kn pa na dalje. Gledam sada upravo. Iznos je 58 kn.. 16.2.2018.
81 minuta ispricana od 1000, te mi je ostalo megabajta za surfanje iz vecinu opcija. Molim vas objasnite mi o cemu se radi. Hvala. Lp
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 16 February 2018, 10:43

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ovako nitko ne može znati o čemu se radi. Vjerojatno neke stavke koje ne ulaze u okvir pretplate, usporedi račun sa onim kada je izračun bio dobar.

Nazovi SZK i pitaj objašnjenje ili pričekaj da ti se netko od moderatora ponudi da pošalješ podatke za provjeru.
Poštovani,

korisnik sam 3D paketa i posjedujem vip prijemnik pa me zanima koliko prometa prijemnik učini za sat gledanja programa?

Znam da je pitanje beznačajno, ali vas molim da mi odgovorite!

Hvala!
Razina korisnika 4
@Iris1303 ovim putem detalje računa zbilja nažalost ne možemo provjeriti 😞 Molim te, nazovi nas na 0800 091 091, pa će kolege provjeriti o čemu se radi.

@trex1981 Nisam sigurna da posve razumijem tvoje pitanje. Zanima te koliko STB (odnosno usluga TVa) treba bbrzine ili...? Ako se o brzini radi, oko 4 Mbps. Ako se radi o količini data prometa, taj podatak zbilja varira i ovisi o programima koji se gledaju.
@Iris1303 ovim putem detalje računa zbilja nažalost ne možemo provjeriti 😞 Molim te, nazovi nas na 0800 091 091, pa će kolege provjeriti o čemu se radi.

@trex1981 Nisam sigurna da posve razumijem tvoje pitanje. Zanima te koliko STB (odnosno usluga TVa) treba bbrzine ili...? Ako se o brzini radi, oko 4 Mbps. Ako se radi o količini data prometa, taj podatak zbilja varira i ovisi o programima koji se gledaju.


Radi se o količini podataka koji se iskoriste pri gledanju preko STB, npr. RTL 2, jedna epizoda 2,5 muškarca, koliko bi prometa STB napravio?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako misliš na mrežnu snimalicu ili gledanje unazad do 72 sata, promet ti se ne računa kao internet promet već je u sklopu usluge - pretplate (ukoliko na to ciljaš).

Odgovori