Riješeno

Promjena tarife

  • 31 January 2017
  • 7 odgovora
  • 1735 pregleda

Ne znam dali ima ova tema ali zanima me dali bih mogao na trenutni paket neta i telefona(150kn mj.) uzet jos tv...trenutni paket koristim oko 5 mjeseci.
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 1 February 2017, 10:06

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 3
U svakom trenutku možeš uzeti uslugu više, problem nastaje kada želiš npr. spustiti mobilnu tarifu s L+ na M+ ili sa TRIO paketa preci na DUO paket.

Uvijek možeš uzeti uslugu više ili preci na vecu tarifu kad je rijec o mobilnoj usluzi
Razina korisnika 3
Bok Marci! Možeš, možeš ;)
Osim mobilnih, fiksne pakete je također moguće nadograditi. Pošalji nam privatnu poruku OVDJE s podacima za kontak i podacima o vlasniku linije pa te možemo kontaktirati za detalje.
Razina korisnika 3
Pa to sam i ja rekao 😉
Bok, zanima me da li je moguće prijeći sa xxl tarife na xl i koji su troškovi Hvala!
Volio bih nadograditi trenutni VIP Duo paket (uz ev. nadoplatu) (jer imam sramotnih
4 mbps) bez potpisivanja novog ugovora. SZK tvrdi da mogu
samo ako idem na novi ugovor što ja ne želim.

P.S. VIP još 8 mjeseci i onda fijuuuu-pazite-ja preko kabla imam 4 mbps
Razina korisnika 3
Bok, zanima me da li je moguće prijeći sa xxl tarife na xl i koji su troškovi Hvala!
Rea, nekako se tvoj upit izgubio u moru ostalih 😕 SORI!!

Reci mi, jesi li uspjela napraviti promjenu? Imamo u ponudi i nove SVE. tarife 😃
Razina korisnika 3
Volio bih nadograditi trenutni VIP Duo paket (uz ev. nadoplatu) (jer imam sramotnih
4 mbps) bez potpisivanja novog ugovora. SZK tvrdi da mogu
samo ako idem na novi ugovor što ja ne želim.


P.S. VIP još 8 mjeseci i onda fijuuuu-pazite-ja preko kabla imam 4 mbps


Hmmm..
Postoje pravila kojih se pridržavamo prilikom promjene paketa. Ipak si zahtjev potpisao s uvjetima koji su tad vrijedili. Mi ti omogućimo prelazak na paket novije generacije, brišemo staru ugovornu obvezu uz uvjet da na novom paketu ostaneš barem 24 mjeseca.

Ako želiš, možeš mi se javiti u INBOX pa ti provjerim status linije i mogućnosti za promjene.

Odgovori