Riješeno

Produljenje ranije i aktivacija lista

  • 2 May 2017
  • 7 odgovora
  • 2024 pregleda

Pozdrav,
imam Ugovor do 10mj a znam da se može namjestit za produljenje 6 mj ranije.
Imam neki dug za data liniju pa me zanima bili Ugovor o radu na neodređeno bio dovoljna garancija da ce s iducom placom kroz 20 dana bit placeno pa da mi se dozvoli produljenje mobilne uz s8+?
Inace svi drugi racuni za sve govorne usluge su redovno plačeni.
Jer ni ja nebih probleme.
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 2 May 2017, 10:31

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Produljiti ugovor u VIPu možeš tri mjeseca prije, ne 6. Bile su samo neke akcije oko Nove godine kad su neke korisnike zvali i nudili im ranije produljenje vanredno. Da bi mogao produljiti ili raskinuti ugovor sva dospjela dugovanja moraju biti podmirena, ugovor o radu niti išta drugo nisu nikakve garancije, jedino potvrda o uplati se računa 😉

Možeš nazvati odjel za prodaju ili otići do centra pa pitati ako ti mogu nešto ponuditi ili možda odobriti popust na dodatnu liniju i nešto slično.
Razina korisnika 4
Produljiti ugovor u VIPu možeš tri mjeseca prije, ne 6. Bile su samo neke akcije oko Nove godine kad su neke korisnike zvali i nudili im ranije produljenje vanredno. Da bi mogao produljiti ili raskinuti ugovor sva dospjela dugovanja moraju biti podmirena, ugovor o radu niti išta drugo nisu nikakve garancije, jedino potvrda o uplati se računa 😉

Možeš nazvati odjel za prodaju ili otići do centra pa pitati ako ti mogu nešto ponuditi ili možda odobriti popust na dodatnu liniju i nešto slično.


Samo bih se nadovezao i spomenuo da bi bilo dobro i da se javiš Službi za korisnike da ti oni detaljnjije provjere to spomenuto dugovanje.
moguće je produljiti ugovor i 180 dana prije isteka UO, ali tada neces ostvarivati sve promocije (npr. duple gige), nego samo po regularnoj ponudi. tako da ce te Xl+ tarifa izac 220kn, ali ces imati 4gb a ne 8gb kao sto je u trenutnoj promociji
također, potrebno je podmiriti sva dospjela dugovanja kako bi se moglo napraviti produljenje.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Je li to provjerena informacija? Vrijedi za sve? Jer bilo ih je koji su pitali pa im nisu dali...
edit: vidjeh na drugoj temi da ipak nije uobičajena praksa...
Produljenje ugovora se može napraviti isključivo 90 dana prije isteka ugovorne obaveze, prije toga se eventualno tarifa može promijeniti na veću i to samo na veću. 🙂 To se ne smatra produljenjem, te se u tom slučaju obračunavaju samo neke promocije na tu veću tarifu, kao što su kombiniraj i uštedi koja je stalna.
@vip_lana, jesi li sigurna? ovo što pišeš je istina! ali pricamo o dvije razlicite stvari. tarifa uvijek moze ic na vecu al ce se obracunavati "popusti na ugovornu obvezu" , a ne i "popust na 24mj" (jer ocito pretplata s tom tarifom ce trajati manje od 24mj), i vrijedi kombiniraj i ustedi. a za ovo drugo.. provjeri 😉

Odgovori