Riješeno

pretplata 24 mj. + mob

  • 13 December 2019
  • 3 odgovora
  • 380 pregleda

Poštovanje, 

11.12. (prije dva dana)  sam bio sam sa djecom u vašoj poslovnici kako bih djeci uzeo po mobitel + tarifu za Božić. Jedno dijete se odlučilo te sam sklopio ugovor na 24mj. uz Mobitel  Huawei P30 Lite DS crni+Mini BT zvučnik. Drugo dijete se sutradan odlučilo za isti takav ali kada sam došao u vašu poslovnicu rečeno mi je više nije moguće uzeti kod vas na pretplatu. Iz kojeg razloga - naime sad moram ići u T-com i kod njih potpisati ugovor kao kod vas.

icon

Najbolji odgovor od A1_Anchi 16 December 2019, 14:58

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 1

ja sam nakon 19 godina bonova na vip/a1 presao na pretplatu i ucinio gresku zivota,uzeo isto 24 mjeseca i mob na “poklon”  a sada mi na racun uvaljuju nekakve naknade i cuda u eu imam nekave zabrane i naknade po mb dok sam bio na bonovima sve super a sad katastrofa i zalost.

Dok oni meni odgovore na mail proci ce jos koji mjesec sa racunima.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Postoji već slična tema, ako se ne varam. Ne znam jel se nešto promijenilo u međuvremenu.

 

Koliko se pretplata može uzeti na jednu osobu?

Bedž +3

@Nikolpl inače možeš 2 pretplate aktivirati odjednom, a nakon 6 plaćenih računa možeš uzeti još, a možeš imati ukupno 7 usluga po istom OIBu (uključujući mobilne, fiksne, TV, satelitske itd...). Vjerujem da je tu došlo do problema. 

Odgovori