Riješeno

prekid pretplate

  • 25 December 2017
  • 3 odgovora
  • 984 pregleda

lp. zanima me dali mogu prenjeti broj u drugu mrežu iako mi je ostala petplata još godinu dana? uzela sam mobitel iphone se, pa me zanima dali ću plaćati samo otplatu mobitela? hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Zoran 26 December 2017, 15:44

Pogledaj original

Odgovora 3

Bok. Ako imaš još godinu dana ugovora i prijeđeš k drugom operatoru, to se gleda kao prijevremeni raskid ugovora i naplaćuje se. Ako plaćaš i ratu za uređaj, i taj ti se iznos obračuna u punom iznosu u slučaju takvog raskida. Tako da ti ne bih to preporučio u svakom slučaju 🙂 Javi nam se na 0800 091 091 da provjerimo razloge zbog kojih bi otišla od nas i da vidimo možemo li što učiniti po tom pitanju. Zoran
Zato sto uopce nemam signala, niti interneta! Kako na poslu tako i u mjestima u kojima se krecem! Pisala sam vec prigovor ali jos nema odgovara!
Odgovor na prigovor ti stiže unutar 15 dana najviše pa te molim za strpljenje. Ako baš nigdje nemaš signala, može bit da je problem u SIM kartici ili samom mobitelu. Svakako isprobaj SIM u drugom uređaju ako imaš mogućnost. Ako se poteškoća javlja i drugom uređaju, onda je sigurno do SIM kartice pa je možeš u Vip centru dati zamijeniti, a broj ti naravno ostaje.

Zoran

Odgovori