Riješeno

Prebacivanje tarife

  • 22 October 2018
  • 4 odgovora
  • 231 pregled

Pozdrav,

Naime prije par mjeseci sam uzeo Internet uz ugovor na 24mjeseca. Kako sam bio podstanar moram sam napustiti stan i sada se nalazim u stanu gdje već ima internet i nema potrebe da ja nosim svoj internet sa sobom i plaćam to dodatno.

Pa me zanima da li je moguće recimo da napravim neku kompezaciju i uzmem recimo mobitel na 2 godine kako ne bi morao plaćati penale za gašenje interneta ?
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 23 October 2018, 09:09

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nažalost ne. Možeš jedino zatražiti da ti izračunaju penale pa platiti ako bi te to izašlo manje nego ukupne preostale rate da ga plaćaš, a ne koristiš. Drugi put pamet u glavu pa ne potpisivati ugovorne obveze u situaciji kad nisi siguran hoće li ti trebati u dogledno vrijeme.
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok motni,

također postoji mogućnost prijenosa ugovora na drugu osobu. Možeš provjeriti sa stanodavcem možeš li uslugu prenijeti na njega tako da ostane u stanu ili na nekog trećeg.
Nažalost našao sam se u takvoj situaciji pa sam izvisio na kraju radi stanodavca. Pa zar njima nije u interesu da produžim ugovor na 2 godine još, jer su sada penali 840 kuna samo, barem su mi tako rekli iz službe za korisnike.

Ako bi produžio ugovor i uzeo recimo mobitel platio bi 7x više vjerovatno. Pa sam zato pretpostavio da se to može.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije njima u interesu da produžiš ugovor, nego da platiš tih 840kn pa ako ti paše i treba uređaj uzmeš novi ugovor 😃

Odgovori