Posebna promocija na mobilne tarife

  • 15 January 2020
  • 1 odgovor
  • 312 pregleda

  • Novi forumaš
  • 0 odgovora

Poštovani, dana 23.10.2019, zvao me vaš teleoperater, obzirom da mi je taj dan bio rođendan, da mi ponudi promotivnu tarifu. Moju suprugu smo prebacili u mobilnu M tarifu gdje je dogovoreno da će sveukupni iznos naknade tokom 2 godine biti 129kn(uracunat pdv). Međutim primjetili smo da nam je naknadno uračunat pdv, samim time  i mjesečni se racun povećao. Pregledavši vaše uvjete korištenja za posebnu promociju na mobilne tarife koja je bila aktivna od 04.03.2019-31.10.2019 utvrdili smo da nam se zaista nebi trebao dodatno naplaćivat pdv jer pod stavkom broj 2. stoji:. Promotivna pogodnost ostvaruje se kroz popust na mjesečnu naknadu odabrane Mobilna S+/M/L 

tarife u sljedećim iznosima: za tarifu Mobilna S+ -40 kn; za tarifu Mobilna M -50 kn; za tarifu Mobilna 

L -60 kn. Promotivna pogodnost primjenjuje se tijekom 24 mjeseca (obračunskih razdoblja). Bez 

obzira na niži promotivni iznos mjesečne naknade odabrane tarife tijekom 24 mjeseca, korisnik 

dobiva puni iznos minuta/SMS poruka/podatkovnog prometa uključene u mjesečnu naknadu 

odabrane tarife. PDV je uključen u iznos popusta.

Moli bih vas da ispravite tu grešku koju ponavljate evo već 3. mjesec, koju vaši teleoperateri nisu uspjeli riješit


Odgovora 1

Pozdrav @Ziza ,

stavka PDV-a uvijek je posebno prikazana na računu. Za provjeru tvoje situacije pošalji nam privatnu poruku [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] sa svojim podacima.

 

Odgovori