Riješeno

Popust od 1200kn na novi mob

  • 7 October 2018
  • 10 odgovora
  • 1425 pregleda

Razina korisnika 2
Zanima me odnosi li se popust od 1200kn na novi mobitel ako se uzme tarifa mobilna samo za stare korisnike A1 mreže ili i za nove korisnike koji bi prebacili broj s druge mreže u A1?
icon

Najbolji odgovor od tibertov 7 October 2018, 09:29

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 2
Našao sam odgovor u općim uvjetima poslovanja.

"Promociju mogu iskoristiti A1 pretplatnici koji: a) aktiviraju novu pretplatničku uslugu na nekoj od tarifa / paketa navedenih u točki 6. ili prebacuju broj s A1 na bonove na pretplatu i imaju barem jednu aktivnu A1 pretplatničku uslugu pod ugovornom obvezom na 24 mjeseca, a koja ima još minimalno 6 mjeseci do isteka ugovorne obveze (u daljnjem tekstu: osnovna usluga) ili

b) produljuju postojeću pretplatničku uslugu na nekoj od tarifa / paketa navedenih u točki 6. i imaju barem 4 aktivne pretplatničke usluge pod ugovornom obvezom od 24 mjeseca od kojih barem jedna usluga ima još minimalno 6 mjeseci do isteka ugovorne obveze (u daljnjem tekstu: osnovna usluga)."
gospodo A1 a sto je s nama koji imamo manje od 6 mjeseci do isteka ugovora i koji smo na sada već "bivšem" VIP-u od 2000g.... a vjerujem da nas ima takvih ovdje i to popriličan broj... mi smo što? građani drugog reda ?!? mi nismo zaslužili nikakav popust? ili je to taj novi oblik života koji tako svakodnevno reklamirate...dakle mi smo sve ove godine "bili vjerni" pa nam je nagrada da moramo odlaziti sa mreže na kojoj smo od početaka i kako bi se vratili i onda dobili "pogodnosti" koje svaki novi korisnik može bez problema dobiti...a taj isti novi korisnik će ionako raskinuti ugovor prvom prilikom kada mu neki drugi operater ponudi uslugu 5kn jeftinije...
kada ćete konačno početi voditi računa o svima nama dugogodišnjim korisnicima (koji Vam vjerujem nismo ostavili male pare kroz sve ove godine) i dati nam "pazi sada" ne ništa pesplatno nego barem neku pogodnost...nedopustivo je da osoba koja je korisnik jedne mreže od samog početka ima skuplju tarifu pri produženju ugovora nego neki novi korisnik...da tog korisnika morate nečim privući sve je to u redu...ali onda ja moram u najgorem slučaju moći dobiti istu tu cijenu pretplate kao taj novi korisnik a da ne kažem 10kn nižu...

eto kad reklamirate neki novi oblik života ... ovo vam je mogućnost da se nama dugogodišnjim korisnicima odužite za nepravdu!
Razina korisnika 7
Bedž +3
To tako traje već godinama kod svih operatera... Većina se već i navikla, ali eto ima vas očito još koji se ne mirite sa stanjem stvari...
5g koliko postoji forum se pišu isti ovakvi postovi kao tvoj ili vrlo slični pa se ništa bitno nije promijenilo 🙂 teško da će sad odjednom samo zbog novog imena, pošto unatoč novoj politici evo u 5g nijedan operater nije propao.

U principu je njima to ionako samo prelijevanje brojeva. Ti ćeš sad nezadovoljan zbog ponude prijeć u HT ili Tele, njihovi će doć u VIP, za 2 g. opet ćete se rotirati. Kolo se vrti, njihov profit je svejedno stabilan, brojevi također, statistike zadovoljene. A korisnici će i ovako i onako neku uslugu koristit i novac potrošit.
Zakaj ja kao postojeći korisnik ne smijem produljit ugovor prije isteka i to tako da si odaberem SKUPLJU tarifu (jer sad imam S, a želim uzeti M) i novi mobitel s popustom od 1200 kn. Dal ja smrdim? Ak se može produljiti minimalno 6 mjeseci prije isteka, onda to minimalno znači 6 i više, ako još znam čitati, a utvaram si da znam (ispričavam se ako griješim).
Razina korisnika 5
Bedž +2
6 i manje do kraja ugovora.
6 i manje do kraja ugovora.

znači ako na vlaku smrti piše da smiju djeca od minimalno 6 godina, to znači da smiju samo ona od 0-6 godina?
Razina korisnika 5
Bedž +2
A sad ga laprdaš 😛
Ne, na vlak smrti po HZMOu smiju samo umirovljenici 😇
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne minimalno, nego maxsimalno 6 mjeseci prije isteka. I nova UO ti se naravno ne broji od tad, nego onda imaš 30 mjeseci ugovora još.
Možeš ti odmah "produljit" tako da platiš penale do isteka UO i odabereš novu pretplatu i uređaj. Možeš također uzet i još jednu novu pa kad ti ta druga istekne nju raskinit. To je tako otkad postoji Ugovorna obveza. Zapravo jedno vrijeme su svi smanjili na 3 mjeseca, pa je sad odnedavno opet vraćeno na 6.
Ne minimalno, nego maxsimalno 6 mjeseci prije isteka. I nova UO ti se naravno ne broji od tad, nego onda imaš 30 mjeseci ugovora još.
Možeš ti odmah "produljit" tako da platiš penale do isteka UO i odabereš novu pretplatu i uređaj. Možeš također uzet i još jednu novu pa kad ti ta druga istekne nju raskinit. To je tako otkad postoji Ugovorna obveza. Zapravo jedno vrijeme su svi smanjili na 3 mjeseca, pa je sad odnedavno opet vraćeno na 6.

a jbg, onda piše krivo. a za penale pretpostavljam da moram ić u poslovnicu pitat? nije ni važno kad onda moram milijardu kuna to platit 😃
Razina korisnika 5
Bedž +2
@Sunasce ma JaSamTvojaMajka to kuži samo zeza makar ja ne kužim ljude koji nabijaju ugovor na ugovor da bi dobili popust na napunpanu cijenu mobitela, uzmu pretplatu koja je preskupa i koja im ne treba da bi dobili popust od 100kn i na kraju platili mobitel skoro 2x skuplje nego da ga kupe u dućanu.

Odgovori