Riješeno

Popust mjesečna pretplata

  • 26 August 2020
  • 1 odgovor
  • 441 pregled

Pozdrav. 

Plan mi je uzeti Homebox i pregledavajuči ponude i cijene vidim da ako već imam neku uslugu u A1 da ide popust od 10kn/mjesečno.

Mobilni broj koji koristim već desetak godina je u A1 međutim vlasnik "na papiru" je sindikat moje firme i broj je u jednoj poslovnoj VPN tarifi. Pretpostavljam da na temelju njega ne mogu dobiti popust od 10kn.

Ako kupim novi A1 broj i registriram ga na svoje ime, da li mogu odmah ostvariti popust ili je uvjet da je taj broj aktivan nekoliko mjeseci/godina?

Također imam mogućnost da član moje obitelji uzme Officebox za vlastitu tvrtku. Tvrtka je na našoj zajedničkoj adresi stanovanja pa bi svi članovi kućanstva koristili taj pristup Internetu. Član obitelji ima mobilni broj u A1. Da li ima neke prednosti u smislu tehničke podrške ili nekih drugih pogodnosti da se uzima Officebox umjesto Homeboxa?

Hvala. LP

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Magdalena 26 August 2020, 16:12

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 1
Bedž +1

Pozdrav @mamikulcic , u Mozaik promociji možeš kombinirati isključivo privatne usluge s privatnim uslugama, odnosno poslovne s poslovnim uslugama.

Ako aktiviraš novu uslugu i dodaš u Mozaik, nije potrebno čekati da se  promocija dodijeli, odmah se primjenjuje. 

Homebox više nije dostupan za nove aktivacije, zamijenila ga je nova ponuda- Flatbox. U svakom slučaju nema razlike u tehničkom smislu korištenja usluge. 

Odgovori