Riješeno

Ponuda nakon 2 godine korištenja usluge 50% viša?!

  • 8 July 2019
  • 7 odgovora
  • 2717 pregleda

Pozdrav,

po isteku ugovora od 2 godine, dobio sam ponudu od Vaše prodajne službe (0800 13 17) da iduće 2 godine plaćam cca 290kn za iste usluge koje sam do sada plaćao 204kn. Radi se o paketu internet + TV. Molim pojašnjenje?!
icon

Najbolji odgovor od A1_Manuela 8 July 2019, 20:42

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Bruno, molim te da nam se javiš u inbox s podacima o vlasniku usluge kako bi mogli napraviti provjeru.
Pozdrav,

po isteku ugovora od 2 godine, dobio sam ponudu od Vaše prodajne službe (0800 13 17) da iduće 2 godine plaćam cca 290kn za iste usluge koje sam do sada plaćao 204kn. Radi se o paketu internet + TV. Molim pojašnjenje?!

Slično iskustvo :DD
Razina korisnika 7
Bedž +3
To se događa kad roboti ne uđu u profil korisnika nego ga tretiraju ko neukog kretena neupućenog u išta. Dakle, prodaji izvanredni otkazi i na burzu jer APP nije način ophođenja prema starim korisnicima.

@A1_Manuela - nema te često na forumu pa ispravi sig. Vip_ u A1. 🙀
Razina korisnika 6
Bedž +6
To si dobio obavijest da ti istekom ugovora prestaju važiti popusti koje si ostvario i da ćeš ako nastaviš koristiti uslugu, plaćati po punoj cijeni. Oni su te dužni obavijestiti o tome, kao i to, da nakon isteka ugovora ti možeš raskinuti ugovor bilo kada bez penala, jer je obveza istekla.
Dakle, kad ti istekne ugovor, A1 ti je dužan i dalje isporučivati uslugu ako ti nisi ništa poduzeo i ako ti cijena paše. Ako ne, kažeš im adio i odeš negdje drugdje.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav, samo bih se nadovezala na post od @nickno - A1 kao operater nema obvezu obavijestiti korisnika o isteku, no trudimo se kontaktirati ih pri isteku ugovora te obavještavanjem putem SMS poruka 🙂
Pozdrav,

po isteku ugovora od 2 godine, dobio sam ponudu od Vaše prodajne službe (0800 13 17) da iduće 2 godine plaćam cca 290kn za iste usluge koje sam do sada plaćao 204kn. Radi se o paketu internet + TV. Molim pojašnjenje?!


Slicno iskustvo, do sada sam placao 219 kn (tv + internet + povecanje za brzine) - a nova ponuda je 259 kn ako potpisem ugovor na novo dvogodisnje razdoblje.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Tompa-, preporučila bih ti da kontaktiraš naše savjetnike na broju 0800 091 444 za provjeru mogućnosti po usluzi koju koristiš.

Odgovori