Pohvala za korisnicko iskustvo

  • 2 March 2020
  • 9 odgovora
  • 443 pregleda

Samo da pohvalim Daniela koji je iskazao visoku razinu strpljenja, znanja i ljubaznosti pri obnovi mog pretplatnickog ugovora! 😊

 

A1, ovakvi zaposlenici definitivno pomazu pri zadrzavanju (zadovoljnih) korisnika. Cuvajte ih i cijenite!👌😎


Odgovora 9

Razina korisnika 2
Bedž +1

@ani_A1 baš mi je drago da si zadovoljna :) Svakako ćemo se potruditi da tako i ostane!  Uvijek se trudimo biti na raspolaganju našim korisnicima i pomoći im koliko god možemo :) Zato nam ovakva povratna informacija puno znači. Pohvala je proslijeđena i Danijelovim nadređenima ;) 

Htjela bih pohvaliti vašeg djelatnika Roka u poslovnici city centar west.

Brz,pedantan,drži se dogovora,ljubazan,...stvarno za svaku pohvalu.Djelatnik vrijedan napredovanja.

Molim vas da mu se ukaže na to,jer svaka pohvala je još veći poticaj za dalje i bolje.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@pticarica uvijek nam je drago vidjeti ovakvu lijepu pohvalu :blush:  Zahvaljujem ti se na lijepim riječima, a pohvala je i proslijeđena na odgovarajuće mjesto :wink:

Pohvale curama koje rade u poslovnici Kapucinska Osijek. Došla sam vratiti stari modem jer mi je poštar nakon što me nije zatekao kod kuće rekao da ga vratim u poslovnici. Iako to nije njihov posao pronašle su mi kutiju i sve strpljivo pripremile za slanje. Svaka čast! Nažalost nisam im zapamtila ime.. (23.02., 15:20)

Ovim putem želim pohvaliti A1 uslugu, korisnica sam A1 interneta + televizije nepunih 5 mjeseci, mogu samo reći sve najbolje o savršenoj brzini interneta bez i jedne jedine smetnje, bila sam malo skeptična prema internetu preko koaksialnog kabla, ali to nije za usporedbu sa Iskonovim internetom sa kojim sam vrlo često imala pucanje veze. Što se tiče televizije, slika je savršena, izbor programa sjajan, videoteka puna besplatnih filmova i serija HBO i Pickbox. I ono zbog čega sam posebno sretna je Youtube. Sve u svemu za svaku preporuku.

Iva ,

Zagreb-Prečko

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Gugica hvala ti na lijepim riječima!  Uvijek nam je drago čuti povratne informacije  :blush:  

Razina korisnika 7
Bedž +3

Evo da i ja pohvalim službu za zadržavanje korisnika (iliti brigu o korisnicima) koja svaki put kad mi ističe Ugovorna obveza ponudi bez puno pogovora ono što tražim i isto od prihvaćanja ponude do realizacija odrade u 6 dana. Govorim o fiksnim uslugama a gosinu nisam zapamtio pomalo čudno ime ali prepoznat će se. :blush:

Razina korisnika 3
Bedž +2

Evo također imam pohvale za djelatnike koji rade za A1 u Supernova Zagreb - Garden Mall. Dijelatnik je prije 6 mjeseci odgovorio na svako moje pitanje iskreno i svaki njegov odgovor se ustanovio da je bio točan. Internetska veza također nema nikakvih problema osim rijetkih restarta koji se dogode tu i tamo zbog nekog razloga, ali ništa strašno.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Cole pozdrav. hvala ti :) Drago mi je čuti da si zadovoljan radom naših kolega i uslugom. Potrudit ćemo biti još i bolji. 

Odgovori