Riješeno

PItanje

  • 7 February 2018
  • 2 odgovora
  • 187 pregleda

Potpisao sam dvogodišnji ugovor s vama za telefon, internet +SAT Tv i nisam nimalo zadovoljan jer čim je lošije vrijeme ne mogu pratiti tv program napominjem da sam vam prijavljivao te smetnje više puta u ove 2 godine ali nisam dobio riješenje a uredno plaćam svaki mjesec,, ugovor mi ističe krajem 4. mjeseca i sada sam potpisao ugovor sa T-COM i spojit će me krajem ovog mjeseca pa vas molim da mi POŠTENO odgovorite koliko će me koštati prijevremeni raskid ugovora s vama za te fiksne linije za ta 2 mjeseca .Molim hitan odgovor na mail ili na mob 091xxxxxx kojeg sam korisnik od 2000 , godine . S štovanjem Tomislav Vuković xxxx
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 7 February 2018, 14:57

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 3
Potpisao sam dvogodišnji ugovor s vama za telefon, internet +SAT Tv i nisam nimalo zadovoljan jer čim je lošije vrijeme ne mogu pratiti tv program napominjem da sam vam prijavljivao te smetnje više puta u ove 2 godine ali nisam dobio riješenje a uredno plaćam svaki mjesec,, ugovor mi ističe krajem 4. mjeseca i sada sam potpisao ugovor sa T-COM i spojit će me krajem ovog mjeseca pa vas molim da mi POŠTENO odgovorite koliko će me koštati prijevremeni raskid ugovora s vama za te fiksne linije za ta 2 mjeseca .Molim hitan odgovor na mail ili na mob 091xxxxxx kojeg sam korisnik od 2000 , godine . S štovanjem Tomislav Vuković xxxx

Bok Tomislave!

Post smo malo editirali jer nije dopuštena objava privatnih podataka ovdje.



Što se tiče iznosa naknade za raskid, to također ne možeš dobiti na forumu. Potrebno je javiti se korisničkoj službi i zatražiti izračun 😉 Javi se na 0800 091 091.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Glupost, kretenizam i neprofesionalizam kako se gube korisnici samo zato što SAT instalater nije dobro poštelao antenu pa antena hvata rubno signal ili nije provjerio kablove ulazi li voda ili nije zamijenio neispravne LNBove. Gdje birate takve stručnjake instalatere ili vanjsku uslugu koja radi dok ne padne jača kiša ili zapuše vjetar? Pa uz običnu dish pointer aplikaciju se poštela satelitski tanjur žmirečki.

Odgovori