Riješeno

Opomena za plaćeni račun?

  • 13 November 2019
  • 10 odgovora
  • 1138 pregleda

Poštovani,

Unaprijed se ispričavam ako sam nešto krivo protumačila ali molim pojašnjenje.

Stigla mi je opomena za račun za deveti mjesec, datum dospijeća računa je 15.10.2019.

Ja sam taj račun uredno platila 150 kn kao što je i pisalo a po novoj opomeni ja moram platiti 170 kn i to opet za deveti mjesec koji je već plaćen, osim tih 20 kn koje su sada nadodane.

Informirana sam o naknadi za fiksne usluge (20 kn) ali mi nije jasno zašto moram preplatiti račun.

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 14 November 2019, 05:07

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3

Možda zatezna kamata za neplaćeni račun? Uplatiš tu razliku od 20 kuna samo. Vidi temu dolje.

 

https://forum.a1.hr/pretplata-mobilne-i-fiksne-tarife-29/koliko-gubite-pretplatnika-zbog-naplate-zbog-kasnjenja-placanja-racuna-7405

Možda zatezna kamata za neplaćeni račun? Uplatiš tu razliku od 20 kuna samo. Vidi temu dolje.

 

https://forum.a1.hr/pretplata-mobilne-i-fiksne-tarife-29/koliko-gubite-pretplatnika-zbog-naplate-zbog-kasnjenja-placanja-racuna-7405

Možda, ali ja sam taj račun platila na vrijeme. 15.10.2019. je bilo dospijeće a platila sam 9.10.2019. Jedino ako se uplata nije proknjižila, jer stvarno ne znam u čemu je problem.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nazovi SZK, prati putanju do teta računalica pa pitaj vide li uplatu. Ovdje eventualno ako ti se netko od moderatora ponudi provjeriti. Vidim par tema niže sličnu situaciju pa vjerujem da je do njih ali provjeri.

Zvala danas i jučer, poslala mail, nitko se ne javlja. Ajde dobro, nek vam bude ovaj put.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Kokoskocka možeš nam OVDJE poslati podatke o svojoj liniji pa provjerimo što se događa. 

Dobila sam odgovor i nemam dugovanja a u međuvremenu sam platila račun od 170 kn. Super. :)

@Kokoskocka možeš nam OVDJE poslati podatke o svojoj liniji pa provjerimo što se događa. 

O ovom Vam A1 ja  pričam, školski primjer kako izgubiti opomenama korisnike. Samo kod Vas.

Razina korisnika 6
Bedž +6

🤔 ja sam, kak bi se reklo, uredni platiša sa zakašnjenjem 😉, uredno svaki mjesec sa novim računom dobijem i opomenu koju zanemarim, budući da sam platila račun, a i na svakoj opomeni piše "ako ste u međuvremenu platili račun molimo vas zanemarite ovu opomenu"...tak da mi nije jasno zakaj si uopće platila cijeli iznos, trebala si platiti samo onu razliku kako je predložio i @gogsy1975 ,meni ona izgleda baš kao ta naknada, koju je A1 iz nepoznatih razloga izozstavio sa tvojeg računa za 9.mjesec

🤔 ja sam, kak bi se reklo, uredni platiša sa zakašnjenjem 😉, uredno svaki mjesec sa novim računom dobijem i opomenu koju zanemarim, budući da sam platila račun, a i na svakoj opomeni piše "ako ste u međuvremenu platili račun molimo vas zanemarite ovu opomenu"...tak da mi nije jasno zakaj si uopće platila cijeli iznos, trebala si platiti samo onu razliku kako je predložio i@gogsy1975 ,meni ona izgleda baš kao ta naknada, koju je A1 iz nepoznatih razloga izozstavio sa tvojeg računa za 9.mjesec

Jer u to vrijeme nisam mogla dobiti službu za korisnike te nisam bila sigurna jesam li ja doista nešto "zabucala" pa sam zato preplatila. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja sam nedavno u nekom threadu ovdje na forumu prigovorila A1 kako mi je nelogično da šalju opomenu u istoj koverti sa računom, na kojem lijepo piše "Hvala vam što uredno podmirujete svoje obveze". 🤣

Tako da ja nemam potrebe nikog zvati, sve piše na zadnjem računu kojeg pošalju 😉

Odgovori