Najbolja tarifa - dobio po njonji

  • 17 June 2019
  • 3 odgovora
  • 1597 pregleda

Razina korisnika 1



Dragi moji,
baš me dugo nije bilo i lijepo mi vas je čitati opet 😃 Dijelim svoju priču kako se ne bi još netko nasanjkao kao ja - nakon 12 godina gledanja općih uvjeta, službenih cjenika, pronalazaka tarife na 268. stranici s 9 zvjezdica kako bi se otkrila cijena tarife, dobio sam i ja po njonji kao nikada do sada... I baš boli :(

Odlučio se Pero za novi mobitel - S10e u tarifi Najbolja L. Makar bi mi Neograničena više pasala, došle i meni režije u financijski plan pa 6 mjeseci tarife za 1 kn kak stoji na webu, zvuči bolje od neograničene za 180 kn svaki mjesec.

Na prodajnom mjestu ugovorim najbolju L, kažem da hoću sa svim Magenta popustima i potpišem isprintani ugovor.
Deset minuta kasnije, zvone zvončići u glavi, vraćam se na prodajno mjesto i saznam - 6 mjeseci za 1 kn je popust koji se ne može koristiti ako već imaš 50 kn mjesečno popusta na fiksne usluge.
Džabe upiti kakve ovo veze ima s fiksnom, džabe objašnjavanje da bih radije uzeo Neograničenu tarifu (koja bi me koštala mjesečno samo 10 kn više), džabe sve. Džabe logiranje na moj telekom da vidiš ponudu, džabe sve...

Lice mi se obojilo u magenta boju od očaja. Mogu naravno prebaciti se na neograničenu tarifu, ali bez dodatnog popusta na mobitel.

HT je uvijek sa svojih stranica krio cijene - ni sada nije lako naći surfanjem preko mobitela koliko košta najbolja L. Uvijek sam zbog toga se micao od njih, ali eto... Pomamio sam se.
Nakon 12 godina davanja savjeta oko tarifa i dr., dobio sam po njonji kao nikada do sada. Plaćam tarifu 160 kn, mobitel 150 kn, a mogao sam imati tarifu za 180 kn i mobitel za 125 kn mjesečno (ako već po općim uvjetima magente nisam nikako mogao dobiti popust na tarifu). Baš boli.

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6
Bok , Pero, ako si stvarno ovo rekao dok si potpisivao ugovor
"kažem da hoću sa svim Magenta popustima"
onda su te obmanuli,jer su ti morali reći ono što ti je poslije zazvonilo u glavi ,pa ti onda najvjerojatnije i ne bi potpisao ugovor.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ohoho, drago mi je vidjeti tvoj upis a nažalost pročitati "školu" koju si platio. No ako stvarno nemaš toliko potrebe za neograničenom (iako to lijepo zvuči kad te netko ne sputava), zamisli da si popio jednu kavu mjesečno više i odradi 24-mjesečni staž momački. 😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
Svi su operateri takvi. U A1 su mi ponudli S+ tarifu za 103kn, a nisu uključili pdv pa to ispadne 30kn više🙄 isto i za bnet. Ne znam je li tako samo meni ili je ovo uobičajeno

Odgovori