Riješeno

Nagrade forumašima

  • 15 January 2019
  • 30 odgovora
  • 1296 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Zašto aktivnim forumašima koji odrađuju Vaš posao ne nagradite ih recimo godišnjom gratis pretplatom ili godinu dana Trio paketa ili mobitelom ili???????????
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 16 January 2019, 12:53

Pogledaj original

Odgovora 30

Razina korisnika 7
Bedž +3
@Ivano1 😉 dozvao si me 😃 tu je Sunašce, samo je prije Božića rodila jedno malo Sunce pa je Vip forum pao u drugi, treći ili koji već plan uz blagdane i prilagodbu :P

Slažem se da je nekad prije cijela forum priča bila puno drugačija, nismo imali ovako fancy sučelje, ali je ekipa bila fancy 😛 bez uvrede trenutnoj... Ne znam što bih rekla osim da ni kava u Kafiću nije slatka kao nekad...
Opet kako to biva, kolo sreće se okreće, možda ponovno forum živne i doživi preobrazbu iz ovog neslavnog inboxa u koji se pretvorio, ili nas se barem sjete kad bude sljedeća tura Dorina ili što su već Kraševo dijelili za isprike 😉 Do tad ugodno forumašenje. Odoh bacit oko što sam još propustila dok malca glad ili pelena ne probude 😂
Razina korisnika 6
Bedž +6
i tek si nam se sad pohvalila Sunasce ccc :p

pa čestitke na prinovi 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hvala... spomenila sam u kafiću, a malac nas iznenadio, 2 tjedna uranio pa malo dok smo se uhodali i tako 😃 eto došlo vrijeme da se hvalim 😛
Razina korisnika 6
Bedž +6
eh, nisam bio u kafiću od stoljeća sedmog..

nema veze, baš mi je drago zbog tebe i da je sve okej *traži-neki-happy-smajlić-no-nema-ga* .. k’vragu di su ti smajlići na mob verziji foruma? hmm
Razina korisnika 4
Bedž +4
Welcome back😀 onda se ti na forumu moras zvati Sunce, tako je nekako logicnije😄a ako tvoje Sunce naslijedi zelju za forum nek se ona zove Sunasce😉

Odgovori