Riješeno

Moj A1- plaćanje računa

  • 11 August 2018
  • 25 odgovora
  • 2500 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Usluga plaćanje računa kreditnom karticom privremeno nije dostupna. Hvala na razumijevanju.

ova poruka je konstantno ovaj tjedan
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 August 2018, 08:06

Pogledaj original

Odgovora 25

Poštovani interesira me dali na stranici Moj Vip postoji opcija placanja racuna karticom za poslovne korisnike isto kao i za privatne

Hvala
Razina korisnika 3
Vlado051 pozdrav. Moguć je pregled računa i podataka za uplatu, ali nije i plaćanje 🙂
Bok, hvala ti na prijavi. Poslali smo na provjeru.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja sam u utorak normalno platio račun preko Moj Vip aplikacije i kreditne. Prošlo sve uredno.
Još ne radi.
Još uvijek se ne moze placati. Hoce li uskoro biti popravljeno?
I dalje ne radi.:@
...e da im je to jedini problem... vec dva mjeseca za redom isti problem imam... i nista!
Razina korisnika 2
Bok, hvala ti na prijavi. Poslali smo na provjeru.

koliko će trajati provjera? u četvrtak je datum dospijeća.
Razina korisnika 4
Usluga plaćanje računa kreditnom karticom privremeno nije dostupna. Hvala na razumijevanju.

ova poruka je konstantno ovaj tjedan
Još uvijek se ne moze placati. Hoce li uskoro biti popravljeno?

Koliko je meni poznato, izgleda da se radi o težoj poteškoći pa zasad ne računajte na taj način plaćanja...
Pa kod njih je to malo malo... racunas na to kad ono...nistaaaa
2 tjedna ne radi pa ovo je stvarno neozbiljno
stižu opomene SMSom da je danas rok za plaćanje, što da radim?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne bih se previše pouzdao u rješenje problema na forumu, potražite ako ste u mogućnosti bolje neku alternativu plaćanja. Jer kad isključe, kasno je. A kad se plati, treba dok se proknjiži itd...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislim da možeš isprintat račun i platit ga kreditnom karticom u pošti. Nekad se moglo i na Fini, ne znam može li i dalje.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Načini plaćanja računa

Nazovi i plati usluga, ako funkcionira. :D

No, bitno je da se plati na bilo koji način kako bi se izbjegla možebitna problematika.
I dalje ne radi sramota.
Hoću odgovor kada će proraditi od VIP-a
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tih pitaj ovdje
Niste jako neprofesionalni...
Ako neznate riješiti problem platite nekog tko zna ili uklonite mogućnost plaćanja preko aplikacije i web stranice.
Razina korisnika 7
Bedž +3
HT i moja.simoa isto danima ne radi portal i aplikacija... Sve ti je to ajoj...
Razina korisnika 2
Problem sa plaćanjem računa putem Moj Vip aplikacije i portala je riješen 🙂
Hvala vam svima na strpljenju.
Naime ja sam svoj racun platila prije 2 3 dana i na aplikaciji jos uvijek pise da nije podmiren...da li jos netko ima takvih iskustava da mu se to dogodilo?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Prije 2 ili 3 dana? Misliš na četvrtak ili petak popodne pa vikendom nitko nije proknjižio? Plačaš li ikada račune internet bankarstvom pa ti u petak nakon 14 sati napiše "plaćanje računa pomaknuto na ponedjeljak", prvi slijedeći radni dan. Provjeri sutra ili srijedu najkasnije. 😉

Odgovori