Riješeno

Mogu li produžiti ugovor 90 dana prije isteka i uzeti novi uređaj?

  • 28 October 2018
  • 5 odgovora
  • 4096 pregleda

Mogu li još uvijek produžiti ugovor 90 dana prije isteka i uzeti novi uređaj?
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 29 October 2018, 15:48

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Spoji se preko weba na moja1 i vidjet ćes u podacima "ponudu za produženje". Mislim da možeš i 6 mjeseci prije ali samo na veću tarifu od one koju trenutno imaš.
Spoji se preko weba na moja1 i vidjet ćes u podacima "ponudu za produženje". Mislim da možeš i 6 mjeseci prije ali samo na veću tarifu od one koju trenutno imaš.
Svakako planiram na vecu tarifu. Zanima me hocu li moci onda iskoristiti ovaj popust od 1200kn ako uzmem novu M tarifu?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Vidi uvjete korištenja promocije

Link
Razina korisnika 3
filip755 može se napraviti prijevremeno produljenje (90 dana prije isteka). Uvjeti promocije su na linku koji je gogsy1975 napisao.
Kako da ne. Možeš slobodno, kao što sam i ja željela. Korisnik Vipa od početka... Pristanem na veću tarifu, odaberem mobitel a oni odugovlače toliko da danas dobijem info (nakon skoro 10 dana svakodnevnih zvanja u SZK) da moj ugovor nije produžen a da mobitela vise nema na zalihama. I tako cekam sada još ta dva i pol mjeseca do isteka ugovora i nakon toliko godina odustajem od Vipa, pardon od A1. Toliko o profesionalnosti i borbi za svoje klijente...

Odgovori