Riješeno

Mobilna junior

  • 17 October 2018
  • 4 odgovora
  • 828 pregleda

Moj muz je korisnik Mobilne M tarife, kada je potpisao ugovor, uzeo je jos jedan broj koji je vezan za isti ugovor, ali samo broj, bez telefona, koji ja koristim na kom je aktivna Mobilna junior tarifa. Tada mu je receno da se moj broj, na kom je aktivna ta mobilna junior u svakom momentu moze skinuti sa pretplate i prebaciti na bonove, preko interneta, sto znaci da taj broj vise ne bio bio na pretplatu, vec bih za taj broj ja kupovala bonove, a on nastavlja da placa racun za svoj broj na kom je aktivna Mobilna M tarifa. Je l’ to uopste moguce i kako mogu da prebacim broj na bonove, da iskljucim pretplatu?!
Hvala.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 October 2018, 14:22

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako je uzeta dodatna mobilna junior bez ugovorne obveze i bez ostvarenih beneficija kroz mjesečne račune, svakako predlažem da muž ode do A1 centra i prebaci na bonove. Znači, tamo sve riješi na licu mjesta, preuzme novu sim karticu i kažu mu kada će prepaid biti aktiviran. Dakako, onda odmah uplatiti nešto na bonove i izabrati neku od trenutno aktualnih tarifa jer "start" tarifa zna biti skupa. 😉
Hvala na odgovoru,da, uzeta je dodatna Mobilna junior,bez ugovorne obveze i bilo kakvih beneficija, da li postoji mogucnost da se to resi online, bez odlaska u A1?
Razina korisnika 7
Bedž +3
A vjerojatno možete i online ali puno kompliciranije. Morao bi suprug nazvati sa nosećeg broja tarife kako bi dokazao da je on vlasnik pa onda zatražiti prelazak za taj i taj broj na bonove pa se onda otvara zahtjev pa se sim kartica šalje poštom pa to zna potrajati. Ovako, 5 minuta u A1 centru, postojećem broju se dodijeli nova sim kartica i mislim da je u roku 24 sata aktiviran prepaid. U A1 centru odmah kupite bon, možete aktivirati i tarifu na bonove koja odgovara...
Ma, da upravu ste, ta opcija je najjednostavnija. Hvala puno na odgovorima. Bok!

Odgovori