Riješeno

Koja je ovo tarifa?

  • 22 March 2019
  • 5 odgovora
  • 817 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Zovem danas A1 SZK, nešto su mi trebali provjeriti i ono, već na samom kraju razgovora, priupita me sa druge strane: Jeste li možda za prijelaz na pretplatu, možete dobiti mobitel ful povoljno."
-Nisam baš, al dobro, što nudite?
-2 GB i 1000 minuta za 120 kuna, sa popustom 50 kuna I možete uzet Samsung J4+,9 kuna odmah, 50 kuna mjesečno.
-Ali oprostite, znate, ja za 60 kuna dobim 3GB i 1500 minuta prema svima
-Pa dobro, imamo mi tarifu 200GB,5000 minuta prema svima, za 179 kuna, sa popustom 50 kuna....

I gledam ja sad A1 stranice,i ne vidim nigdje tu tarifu. Koja je to tarifa? Još mi pokušali uvaljat S10+...😂
icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 24 March 2019, 11:05

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
200 ili 20 Gb??? To bi bila možda M tarifa za 179 kuna sa 5gb + 5 gb (uz e-račun) i onda možda još 10 Gb ako imaš neke fiksne ili dodatnu mobilnu. A za s10+ koliko tražili? 1999 jednokratno + 190x24?
Razina korisnika 6
Bedž +6
200 GB. Dvaput ponovila gospođica 🤔 nakon što sam joj rekla da ću o pretplati razmisliti ako ponude nešto u stilu raspali +bezbroj kao tele2. I ako se predomislim, da se javim. Da, toliko tražili za S10+. Ali tarifu ne mogu naći nigdje
Razina korisnika 7
Bedž +3
Zasad ću samo staviti smajlić, dok mi netko od moderatora ne potvrdi da takva ponuda ispod pulta zaista postoji. 🤨

Mislim, ne očekujem odgovor da je svaka ponuda individualno kreirana (šprancu) niti da ne može komentirati ako se ne pošalje OIB već da li je uopće ponuda od 200 Gb moguća za te pare? 🙄
Razina korisnika 4
Bedž +4
Zabune se ljudi, ali i nemate pojma kakve oni uposle... uopće neki ne pročitaju cjenik😂
Razina korisnika 3
Bedž +3
200 GB. Dvaput ponovila gospođica 🤔 nakon što sam joj rekla da ću o pretplati razmisliti ako ponude nešto u stilu raspali +bezbroj kao tele2. I ako se predomislim, da se javim. Da, toliko tražili za S10+. Ali tarifu ne mogu naći nigdje

Takvu ponudu imamo za Homebox uslugu, da niste možda i o tome pričali? 🤔U ponudi Mobilnih tarifa najveća je L, no ona nema ni blizu 200 GB tako da je sigurno neki nesporazum u pitanju.

Odgovori