Iskljucivanje opcije 1GB

  • 24 April 2018
  • 5 odgovora
  • 4751 pregled

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora
Poslana mi je poruka za aktivaciju opcije 1GB plus jos 1GB gratis za 7kn mjesecno.
Opciju sam aktivirala nakon cega mi je dosla poruka da je aktivirana opcija ali da se naplacuje 35kn mjesecno
Molim vas za informacije kako deaktivirati opciju.

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +6
Bit će ti naplaćeno samo 7kn. To je automatska poruka koju svima šalju no u SZK ti napomenu da će pisati 35kn i da se ne obazireš na to. Tako je i meni bilo pa je na računu stvarno došlo samo 7kn.

Samo moraš zapamtiti dan kad ti ističe tih 6 mjeseci jer po isteku nećeš dobiti nikakvu poruku već će ti Opcija 1Gb ostati po standardnoj cijeni i stvarno će ti se naplatiti 35kn ako ne isključiš. Problem je što tih 35kn kad vidiš na računu već teće drugi mjesec po 35kn (dakle na računu vidiš prošli a tada već ide tekući mjesec) pa na kraju na ne baš "fer" način oni izvuku 70kn od tebe. Zato dobro paziti kad ističe 6 mjeseci i to isključiti prije!
A kako ju iskljucim? Jer nisam dobila nikakvu informaciju. Imam samo opciju da ju uskljucim nakon 1. mj
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nazoveš SZK i tražiš isključenje. Ili:

Ako si slala sms sadržaja "1GB" na 13123 (za jednokratnu opciju), na isti broj pošalji "NE1GB".

Ako si slala sms sadržaja "1GB" na 13125 (za trajnu opciju), na isti broj pošalji "NE1GB".
Na 13125 ide poruka "NE1GB" ako tarifu hocu iskljuciti nakon ovog mjeseca, zato sam pitala kako ju iskljuciti momentalno bez da se naplati dok nisam znala za ovo s 35kn, tj da je to samo poruka.
Uglavnom, hvala svima na informacijama
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ili pak najjednostavnije preko MojVip aplikacije. Uđeš u nju - Izbornik - Opcije i paketi - Opcija 1GB+ - Deaktiviraj. Od idućeg mjeseca je više nemaš onda ali će ti se naplatiti ovih 7kn za ovaj mjesec, taj trošak ne možeš izbjeći.

Ja čekam 1.5. da svoju aktiviram po drugi put, sad mi je glupo 5 dana prije kraja mjeseca. Iako ovaj put stavljam reminder na 30.10. da je obavezno isključim kako ne bi opet bilo 70kn troška.

Odgovori