Riješeno

Huawei P40pro AKCIJA???

  • 10 April 2020
  • 7 odgovora
  • 1078 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora

Jesam li jedina osoba koju su zavidali i prave se glupi za ovu "akciju" koja je bila do početka ovog tjedna(prilikom kupnje novog  Huawei P40 ili P40 pro dobija se  sat GT2 na poklon)????? Msm u pon se javi agent(napravia sam prednaruđžbu logično!!!) I kaže evo došao je mobitel ja kazem super i pitam ga samo koji model sata ide a njim(GT2 ima 3 modela) i on kaže nisam siguran al javim vam za 15min. Nakon 4 dana čekanja i igranja gluhog telefona gdje me stalno šalju s obične linije na web shop i obrnuto vaš mi agent(prvi normalni i stalozeni koji uopce kuži definiciju svoga posla) kaže da pišem mail žalbe(što i jesam) te da vrlo vj ništa od tog sata (na koji prema svemu sudeći bi triba imat pravo jel?) jer će tribat dosta vremena da se sve to riješi. E sad me zanima jesam li ja jedini kojeg ovako maslaju ili ima još "žrtava"?????

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 10 April 2020, 20:17

Pogledaj original

Odgovora 7

Bedž +3

@Josip92 pozdrav, možeš nam se javiti url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url kako bi provjerili? 

@Josip92 pozdrav, možeš nam se javiti url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url kako bi provjerili? 

Nemogu uć u link 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Link vodi na inbox profila @A1_Hrvatska 

 

A1_Hrvatska inbox

Hvala na informaciji :). Javia sam se priko fb pa je nešto tamo pokrenuto ali opet bez uspjeha(šta me ni ne čudi više). 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Piši i ovdje u inbox, iako vjerojatno znaš da forum nije službeno mjesto za reklamacije i probleme, netko od moderatora će ti se ponudit provjeriti ali to traje. Ali ako je akcija istekla, nažalost bojim se da ništa od toga. HT je imao akciju u prednarudžbi za prvih 50 kupaca, vjerojatno je i ovdje količina bila ograničena. Smartson isto tako ali nema više.

Ma pretpostavljam da od ovoga neće bit ništa i da ću 99.9% prominit mrežu iza. Najveća tragedija je šta je pri prvom pozivu kao potvrđeno da dobijam mobilni i uređaj i sat. Meni sad nije jasno čemu te sve komplikacije i neodgovoran pristup. Da su bar odma odgovorili bilo šta nego ovako sad me zavlače 6 dana( a i bit će više) gdje već vidim kako će to završiti.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav Josipe92, napisao si da si nam već poslao pisani prigovor na e-mail. Kolege iz odjela reklamacija će te svakako nakon detaljne provjere povratno kontaktirati s rješenjem. Slobodno nam se javi i ovim putem u inbox ako će trebati dodatna provjera.  

Odgovori