Homebox

  • 27 March 2020
  • 3 odgovora
  • 858 pregleda

Poštovani, da li ste u planu i nama starim korisnicima dati neograničen promet kao i novim korisnicima. Sada u vrijeme korone su nam djeca doma i prate  školu online. Neki operateri su dali dodatnih gb svojim korisnicima. 


Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ako imaš mobitel, a najvjerojatnije imaš, A1 poklanja gige- 5 giga za prepaid korisnike svakih 5 dana, 20 giga za pretplatnike (valjda se isto mogu aktivirati svakih 7 dana). Evo ja već koristim treći poklon od 5 giga, hvala A1 na tome. 😉😘

Ne nego Homebox duo.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Znam da imaš homebox, vidim po temi gdje si otvorio, ja sam ti sugerirala da iskoristiš spajanje preko mobitela i besplatne gige koje A1 poklanja. Ovih dana svi telekomi trpe strahovita opterećenja, dvije milijarde ljudi je u karanteni i na internetu istovremeno, evo ja sam čitala da je zbog toga Google smanjio kvalitetu Youtube videa na SD- da teleoperateri nebi završili u lockdownu, a europski najveći data centar propusti 9 Terabita u SEKUNDI podataka...nije vrijeme biti sebičan i misliti samo na sebe. Pusti neka DJECA neometano prate školsku nastavu, a ti surfaj internetom putem mobitela-svi naši teleoperateri poklanjaju gige, pa i A1.

Odgovori