Riješeno

Fiksna ponuda - optika

  • 2 November 2017
  • 1 odgovor
  • 624 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +4
Pozdrav,

U zgradu kod moje kume Vipnet uvodi vlastitu optičku infrastrukturu te su joj ponudili svoje usluge na što im je ona odgovorila da je pod ugovornom obvezom s HT-om. Tada su joj oni rekli da oni podmiruju troškove prijevremenog raskida ugovora.

Da li je ovo točno i da li Vipnet doista podmiruje tu naknadu u određenim slučajevima?

Savjetovao sam joj da bude vrlo oprezna i da sve što joj nude mora biti navedenu na zahtjevu odnosno ugovoru.
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 2 November 2017, 12:28

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 3
Pozdrav,

U zgradu kod moje kume Vipnet uvodi vlastitu optičku infrastrukturu te su joj ponudili svoje usluge na što im je ona odgovorila da je pod ugovornom obvezom s HT-om. Tada su joj oni rekli da oni podmiruju troškove prijevremenog raskida ugovora.

Da li je ovo točno i da li Vipnet doista podmiruje tu naknadu u određenim slučajevima?

Savjetovao sam joj da bude vrlo oprezna i da sve što joj nude mora biti navedenu na zahtjevu odnosno ugovoru.


Pozdrav!

Postoje situacije u kojima se korisnicima izlazi u susret, pogotovo kad su u pitanju okolnosti oko uvođenja infrastrukture tako da vjerujem da neće biti nikakvih problema s tim.
Bez obzira na to, dobro si joj savjetovao. Oprezna nikad dosta 🙂

Odgovori