Riješeno

Dostava uredjaja

  • 19 November 2018
  • 10 odgovora
  • 890 pregleda

Pozdrav, nikako da dobijem informaciju di se nalazi moj mobitel.. jako mi je bitno i zanima me broj paketa da mogu pratit posiljku
icon

Najbolji odgovor od A1_Ana 21 November 2018, 11:28

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 5
Mislim da ti ga još nisu ni poslali ( bez obzira što ti SZK govori ili oni sa stranica odakle si naručio i s kim kontaktiraš ).
Jednostavno ako ti nisu dali broj pošiljke znači da nije ni poslan vjerojatno jer nemaju dovoljnu količinu na zalihama a narudžbi je bilo ( i zaprimljeno ) više od količine koju mogu isporučiti sa lagera.
Ostaje ti samo da se strpiš i čekaš …
Razina korisnika 5
Bedž +2
Teško, vidio sam Rudolfa da je još kod nas u šumi 😂
Koja laž nisu mi to rekli sigurno! Jedni mi kazu da dolazi ovaj tjedan jedni od 7 do 10 dana a jedni da je morao doc do proslog tjedna..a sad saznam da,nije niti poslano.. uzas
Onda molim vas odmah broj posiljke jer i ja sam ih danas zvao i rekli su da nebude dostavljen do drugog tjedna.
Razina korisnika 2
Bedž +1
Koja laž nisu mi to rekli sigurno! Jedni mi kazu da dolazi ovaj tjedan jedni od 7 do 10 dana a jedni da je morao doc do proslog tjedna..a sad saznam da,nije niti poslano.. uzas

Bok Deansrdoc1944,

kolege su nam javili da je uređaj danas poslan 😉
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Deansrdoc1994, molim te da se javiš pozivom u Službu za korisnike, kako bi se napravila detaljna provjera. Manuela
Kod Djeda Božičnjaka je trenutno. Strpi se pod bor će doći možda ove godine.
Razina korisnika 1
Pozdrav Deane,
provjerila sam s kolegama na odjelu Prodaje i oni kažu da su te kontaktirali i objasnili ti da da nam nova pošiljka uređaja dolazi kroz 10 dana.
Dok ne dođu nove količine nećemo ni imati broj pošiljke.
Pozdrav Deansrdoc1994, molim te da se javiš pozivom u Službu za korisnike, kako bi se napravila detaljna provjera. Manuela
Jesam 3 puta ali bezuspjeno samo kazu da cekam.. a meni je jako hitno i moram dobit broj posiljke
Proslo je 8 dana otkad sam narucio novi mobitel i nikako da stigne.. nikako da dobijem broj posiljke, zvao sam vec 10 puta oko toga i nikako da kazu broj.. ko da ga nemaju.. pa nije to jeftin mobitel i duzni ste mi dati broj posijlke jer mi je jako hitno zbog odlaska na put!

Odgovori