Riješeno

dostava uređaja produženje ugovora

  • 12 August 2019
  • 6 odgovora
  • 635 pregleda

Produžila sam prijevremeno ugovor i naručila s10 plus uz njega.
Bilo je rečeno da stiže do današnjeg dana. Kako nije, nazvala sam u više navrata i svaki agent je rekao drugu infomaciju. Dok jedan priča o tome da mi treba stić potvrda na mail, drugi govori da je poslan, treći da je u obradi zahtjev i da to traje par dana. Par dana nije tjedan dana. Ne znam što da mislim niti očekujem, po njimq bi ga mogla očekivati između jednog ili godine dana. Ima li ko kakva iskustva u zadnje vrijeme?
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 13 August 2019, 09:13

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 3
Bedž +3
Pozdrav Danielah67,

nakon usmenog dogovora o produljenju ugovorne obveze trebala bi primiti SMS ili mail s poveznicom na ponudu. Poveznicu trebaš otvoriti i prihvatiti ponudu, koja bi trebala biti identična usmenom dogovoru.
Tek nakon što prihvatiš ponudu, može se kreirati ugovor i uređaj poslati na dostavu. Prije svega, jesi li primila poveznicu na ponudu?
Naravno da nisam,to i je problem!
Razina korisnika 3
Bedž +3
U redu, ponuda se dobiva isti ili sljedeći radni dan. Molim te, nazovi Službu za korisnike i reci da nisi primila ponudu koju bi potvrdila. Kolege će provjeriti zašto nije poslana i osigurati da se ista pošalje danas.
Meni je stigao uređaj nakon više od 2 i pol tjedna, nisam dobila nikakvu potvrdu da je poslan niti išta. Isti slučaj kao kod tebe, svakim pozivom su mi rekli drugačije. Samo je jedan dan stigao... Zovi ih, budi jako dosadna, nema ti druge.
Produžila sam prijevremeno ugovor i naručila s10 plus uz njega.
Bilo je rečeno da stiže do današnjeg dana. Kako nije, nazvala sam u više navrata i svaki agent je rekao drugu infomaciju. Dok jedan priča o tome da mi treba stić potvrda na mail, drugi govori da je poslan, treći da je u obradi zahtjev i da to traje par dana. Par dana nije tjedan dana. Ne znam što da mislim niti očekujem, po njimq bi ga mogla očekivati između jednog ili godine dana. Ima li ko kakva iskustva u zadnje vrijeme?
Nakon koliko dana ste dobili mobilni uređaj?

Odgovori