Diskriminacija pretplatnika u odnosu na bonaše

  • 10 January 2019
  • 14 odgovora
  • 470 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Zašto cijelo vrijeme bonaši imaju puno bolje ponude i beneficije od pretplatnika?

Odgovora 14

Razina korisnika 4
Bedž +4
A tek potpisao ugovor prije 5 mjeseci.... bez penala neće moći ove noći. Da, to se i meni dogodilo😂
Riješi se bneta i uzmi a1, svađaj se, traži da budu normalni. Meni na daljinskom padne vipova naljepnica, a ono piše bnet😂.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Da imam, no za bnet piše da nije ostvariv popust... jer naime svi u obitelji su u a1; zena na bonovima, sin isto, a ja na mobilnoj s+ te imamo jos taj bnet turbo 3d...
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Remko1, imaš ugovornu obvezu? Ne bih se složila da samo novi korisnici imaju pravo na promocije. ☺️
Remko1 moraš povezati tarife.
https://www.a1.hr/privatni/povezi-sve/slagalica-paketa
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nego, @profa385, pravo pitanje je zašto novi korisnici neprestano dobivaju bolje ponude od dugogodišnjih...
Razina korisnika 4
Bedž +4
A kako da se ostvari taj "potencijalni popust", imam B.net Turbo 3d?
Razina korisnika 1
Profa385, prednost svake pretplatničke tarife je mogućnost kupnje uređaja i potencijalni popust na fiksnim uslugama :)

Ali naravno, svak ima pravo na svoje mišljenje i izbor te poštujem to.
A1_Anita ne slažem se i to nije tako. Usporedi S+ i Za CHill pa mi pojasni prednosti S+.
Razina korisnika 1
Profa385, Za Chill tarifa inače ima 4 GB a dodatnih 4 GB je bila posebna promocija koja je završila, tako da opet zapravo dolazimo do toga što je u kojem trenutku dostupno i što kome najbolje odgovara 🙂
Ja imam trio kućni (optika) paket, dvije mobilne (posebna ponuda) i dvije ZA CHILL na bonove tarife.
ZA CHILL tarifa 1000 jedinica i 8GB, mogućnost neiskorištenog dijela prebacivanja u naredni mjesec, slanje interneta drugim bonašima,... i cijena 75 Kn mjesečno. Pa sad Vi meni recite tko je tu lud? Anita to što ti pišeš ne funkcionira u praksi.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Koje to beneficije imamo mi bonaši? Ja još uvijek plaćam uspostavu poziva jer mi se ne da micati sa zakon tarife.
Razina korisnika 1
Pozdrav profa385, promocije i tarife ovise o tome što ti je potrebno.
Na pretplatničkim tarifama imaš dodatne beneficije ako imaš kombinaciju mobilnih i fiksnih usluga + što imaš mogućnost kupnje uređaja po sniženim cijenama, webshop popuste, zvijezdu mjeseca... Ima puno mogućnosti i kombinacija a ti biraš ono što smatraš da je tebi najpovoljnije. Ako su za tebe to bonovi, i to je OK, zato i imamo izbora :)
Anita
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije nužno tako, mogu se iskamčiti i povoljniji uvjeti ali generalno tako zvuči. Neko pravilo je da ako ne trebaš mob, uzmi bonove. Ako trebaš mob koji naizgled izgleda jeftin jer je jednokratno 9 kuna i 80 ili više kuna na 24, moraš znati da razliku tako "jeftinijeg" mobitela plaćaš i kroz tarifu jer realno gledajući sve to dobiš u tarifi na bonove za 50-tak kuna jeftinije. Kad se sve zbroji ponekad je i varijanta bonovi + mobitel na rate u trgovini jeftinija.

Odgovori