Diskriminacija pretplatnika u odnosu na bonaše

  • 10 January 2019
  • 14 odgovora
  • 470 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Zašto cijelo vrijeme bonaši imaju puno bolje ponude i beneficije od pretplatnika?

Odgovora 14

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije nužno tako, mogu se iskamčiti i povoljniji uvjeti ali generalno tako zvuči. Neko pravilo je da ako ne trebaš mob, uzmi bonove. Ako trebaš mob koji naizgled izgleda jeftin jer je jednokratno 9 kuna i 80 ili više kuna na 24, moraš znati da razliku tako "jeftinijeg" mobitela plaćaš i kroz tarifu jer realno gledajući sve to dobiš u tarifi na bonove za 50-tak kuna jeftinije. Kad se sve zbroji ponekad je i varijanta bonovi + mobitel na rate u trgovini jeftinija.
Razina korisnika 1
Pozdrav profa385, promocije i tarife ovise o tome što ti je potrebno.
Na pretplatničkim tarifama imaš dodatne beneficije ako imaš kombinaciju mobilnih i fiksnih usluga + što imaš mogućnost kupnje uređaja po sniženim cijenama, webshop popuste, zvijezdu mjeseca... Ima puno mogućnosti i kombinacija a ti biraš ono što smatraš da je tebi najpovoljnije. Ako su za tebe to bonovi, i to je OK, zato i imamo izbora :)
Anita
Razina korisnika 6
Bedž +6
Koje to beneficije imamo mi bonaši? Ja još uvijek plaćam uspostavu poziva jer mi se ne da micati sa zakon tarife.
Ja imam trio kućni (optika) paket, dvije mobilne (posebna ponuda) i dvije ZA CHILL na bonove tarife.
ZA CHILL tarifa 1000 jedinica i 8GB, mogućnost neiskorištenog dijela prebacivanja u naredni mjesec, slanje interneta drugim bonašima,... i cijena 75 Kn mjesečno. Pa sad Vi meni recite tko je tu lud? Anita to što ti pišeš ne funkcionira u praksi.
Razina korisnika 1
Profa385, Za Chill tarifa inače ima 4 GB a dodatnih 4 GB je bila posebna promocija koja je završila, tako da opet zapravo dolazimo do toga što je u kojem trenutku dostupno i što kome najbolje odgovara 🙂
A1_Anita ne slažem se i to nije tako. Usporedi S+ i Za CHill pa mi pojasni prednosti S+.
Razina korisnika 1
Profa385, prednost svake pretplatničke tarife je mogućnost kupnje uređaja i potencijalni popust na fiksnim uslugama :)

Ali naravno, svak ima pravo na svoje mišljenje i izbor te poštujem to.
Razina korisnika 4
Bedž +4
A kako da se ostvari taj "potencijalni popust", imam B.net Turbo 3d?
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nego, @profa385, pravo pitanje je zašto novi korisnici neprestano dobivaju bolje ponude od dugogodišnjih...
Remko1 moraš povezati tarife.
https://www.a1.hr/privatni/povezi-sve/slagalica-paketa
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Remko1, imaš ugovornu obvezu? Ne bih se složila da samo novi korisnici imaju pravo na promocije. ☺️
Razina korisnika 4
Bedž +4
Da imam, no za bnet piše da nije ostvariv popust... jer naime svi u obitelji su u a1; zena na bonovima, sin isto, a ja na mobilnoj s+ te imamo jos taj bnet turbo 3d...
Riješi se bneta i uzmi a1, svađaj se, traži da budu normalni. Meni na daljinskom padne vipova naljepnica, a ono piše bnet😂.
Razina korisnika 4
Bedž +4
A tek potpisao ugovor prije 5 mjeseci.... bez penala neće moći ove noći. Da, to se i meni dogodilo😂

Odgovori