Black friday

  • 14 November 2018
  • 11 odgovora
  • 1249 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +4
Uskoro se priprema black friday akcija. Prošle godine su imali jako dobru ponudu putem vlastite infrastrukture :-)

link

Odgovora 11

Razina korisnika 3
Odbrojavanje je počelo 🆒
Razina korisnika 5
Nisam ni znao za black friday akcije imaju na A1 , hvala za informaciju … bit će red malo to „proučiti“ kad objave što nude .
A opet kad razmislim ( ovo važi samo za mene ) možda je i bolje da ne pogledam jer kako ja volim mijenjati mobitele to nije normalno …. pa ako kupim nešto eto opet belaja s ženom ..tipa ono .. pa zar opet prije tjedan dana si promijenio mobitel a kad ja trebam nove čizmice uvijek kažeš da nije sad pravi trenutak ili ima vremena 😃
Možda je za mene osobno bolje na ne nađem ništa povoljno 😗 .. iako opet neki tamo , recimo Huawei Mate 20 Pro, bi bilo zgodno malo ga „isprobati“ …. Ah ,zbog toga bih bio spreman i na „posljedice“ kod kuće.😎
Razina korisnika 3
razjaren hvala ti na ovom postu, nasmijao me 🆒 Mislim da si na slikovit način opisao dijalog većine supružnika 😃 Ipak, dok god postoji dijalog, odnosno nije monolog, znači imaš i ti par aduta 😃 Uz to si poprilično samosvjestan, mislim da nije lako s tobom.
Razina korisnika 5
razjaren mislim da nije lako s tobom.

Ovo što si napisala slušam stalnoooo , kako od supruge tako i od hm prijatelja, poznanika ..a oni koji su mi podređeni ... eh oni vjerovatno isto misle samo eto ne kažu to na glas nego zadrže to za sebe.

Drago mi je da sam te o raspoložio malo ... uvijek je užitak damu nasmijat 😎
Razina korisnika 7
Bedž +3
Black friday je dobio naziv po tome što ženama, životnim suputnicama padne mrak na oči kad muškarac propati za tehnologijom i popustima. Iz tog razloga je isto u petak kako bi se muškarac do ponedjeljka oporavio od ženske prodike. 😃
nije bilo prošle godine crnog petka na Vip-u zbog grešaka u promociji
Razina korisnika 6
Bedž +6
To počinje ako sam dobro izračunao sutra u 11h?

Iako svi znamo da su te reklame "popust do 90%" u biti samo navlakuše. Izvući će neki prastari mobitel i zadnja 3 uređaja koja su im preostala u skladištu će spustiti na 90%, a ostalo će biti 10 do maksimalno 20% sniženo u nekim bijesnim tarifama, ali ajde dobro...

banner iz večernjeg:

Razina korisnika 6
Bedž +4
Vidjet ćemo, prošle godine su imali sreće novi korisnici fiksnih usluga kojima je dostupna optika/kabel jer su dobili 50% popusta na pretplatu 24 mjeseca ako se dobro sjećam.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pročitala negdje da je 90% na onaj "odmah" dio koji se plaća uz ugovor. Rate i tarife ništa. 😃 navlakuša i glupost.
Razina korisnika 6
Bedž +4
I bolje da nisu ponudili ništa posebno kada nisu u stanju niti trenutne aktivacije i prijenose odraditi u rokovima.
Ništa ni ove godine od crnog petka 😪

Odgovori