Riješeno

Bez granica L+

  • 25 November 2017
  • 8 odgovora
  • 4653 pregleda

Pozdrav, imam aktivnu Bez Granica L+ ...desilo mi se jučer navečer da mi je došla poruka da sam 5 puta potrošio dodatnih 150 mb koji će se naplatiti 20 kn svaki...danas oko 9 sati ujutro nakon 2 poslane poruke na mobilnim podacima, došla je poruka da sam 10 puta prekoračio tih 150 mb ...što dovodi do toga da će mi mjesečni račun biti osnovnih 175+ 200 ! Kako je to moguće i kako ugasiti te dodatne megabajte? Hvala na odgovoru!
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 25 November 2017, 13:29

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 3
@Posa93 bok, obzirom da se oni aktiviraju korištenjem i potrošnjom mobilnih podataka, jedini način je da isključiš mobilne podatke ili aktiviraš neku veći opciju, koja bi ti u tom slučaju mogla biti povoljnija. Možeš tako aktivirati Trajne opcije - traju dok ih ne isključiš neovisno o mjesecu u kojem ih aktiviraš. U ponudi imamo opcije:

- 200MB+ za 10kn/mj
- 500MB+ za 20kn/mj
- 1GB+ za 35kn/mj
- 3GB+ za 80kn/mj

Aktivirati ih možeš putem Moj Vip portala, pozivanjem Službe za korisnike na 0800 091 091 ili putem SMS poruke na broj 13125:
Uključenje Opcije 200 MB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja „200MB"
Uključenje Opcije 500 MB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja „500MB".
Uključenje Opcije 1 GB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja „1GB"
Uključenje Opcije 3 GB+ moguće je slanjem SMS poruke sadržaja „3GB
Razina korisnika 1
Da se nadovežem, meni ste prodali priču da je bez granica stvarno bez granica znaci kad potrosis internet smanji se brzina, a da nova tarifa, na koju , glupan ja, nisam pazio kako se zove, neka mobilni net l nema to u nazivu pa samim time nemogu ni ocekivati da mi se smanji brzina vec da se naplacuje. ma odlicno vi to radite, samo nastavite
Razina korisnika 3
Treća opcija ti je, sto me cudi da ti nisu savjetovali, ograničiti max. iznos računa. Pri tome moraš paziti da te ne preveslaju kao mene, dakle iznos tarife se ne racuna u tom ogranicenju; dodes u vip centar i kazes im da ti ogranice potrosnju po racunu na 50 ili 100kn (ne 225 ili 275) i stvar rijesena. Jest da ti nakon toga blokiraju i pozive i poruke, ali za ne daj boze imas wifi i wapp, duo...
I ja sam mišljenja da je tarifa bez granica L+ čista prevara, jer su me Vaši operativci uvjeravali da nakon potrošenih gigabajta u tarifi, mobilni internet samo usporava svoju brzinu, a ispada da to nije točno i bezobrazno naplaćujete dodatne megabajte, zato jedva čekam da mi istekne ugovor.
Meni je stavljena blokada na potrosnju iznad 7gb, s obzirom da sam u spanjolskoj na roamingu sam i nakon potrosenih 7gb prijenos podataka se nastavio, s obzirom da znam da imam blokadu i nisam provjeravala dok nisam dobila racun dakle na pretplatu koja je 460 plus jos 510 kuna zbog prenosa podataka?? Kakva je to naplata odjednom??
Znaci o vas je zeznula L tarifa? I, ima li nacina stti svemu u kraj?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pročitat cijenik i uvjete tarife, a nakon toga raskinit pretplatu ili prijeć na neku drugu... Ne znam kad će se ljudi naučit čitat i da prodavači žele samo prodat, makar mačka u vreći.
Lp,dakle ja sam takoder 31.01.2017 ugovorila tarifu bez granica l+ tokom godine imala sam problema i u korisnickoj sluzbi mi je tada receno da je moj internet neogranicen,tj. da je 3gige brzog interneta,a sve ostalo sporog i ok,sve do proslog mjeseca islo je sve po ugovoru da bi mi takoder odjednom pocele stizati poruke o naplati interneta?! S racuna koji je iznosio po 180kn ja sam za 7mjesec dobila racun na 1200kn!!!!! Danas je 09.08.na wifi vecinom ,vec su javili da je naplaceno dodatnih 150 mb,kako?!?!?
Ovo je cista prevara,naplacujuci nama racun ili kupiti dodatni internet! Kako se pretplata u meduvremenu moze promjenit,a internet se koristi svih mjeseci isto?
To nije moj jedini problem sa vipom u zadnje vrijeme,ne zelim duljit i govorit ovaj put o tome,jer nije tema,ali sam vrlo razocarana,jer sam dosad koristila 90% njihovih usluga,a sad razmisljam da definitivno promjenim mrezu!
S obzirom da imam trajni nalog naravno naplata sjeda odmah! Napisala sam reklamaciju vipu ,ali jos uvijek nema odgovora.U krajnjem slucaju ja cu definitivno tuziti hakomu jer ovo je vrlo pokvaren nacin za sve korisnike koji su im vjerovali!

Odgovori