Riješeno

B.net produljenje ugovorne obveze

  • 7 December 2018
  • 5 odgovora
  • 629 pregleda

Pozdrav,

uskoro mi ističe ugovorna obveza (promotivna pogodnost 50% 3D paket po cijeni od 134,50 kn).

Zainteresiran sam za produljenje ugovorne obveze uz slične pogodnosti te me interesira ima li trenutno nešto slično u ponudi.
Moguć je i telefonski kontakt radi dogovora 🙂
icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 9 December 2018, 23:53

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +2
Odlično, onda nam se javi na 0800 091 091 ili u inbox pošalji kontakt podatke pa ćemo te nazvati prvom prilikom 🙂

Odlično, onda nam se javi na 0800 091 091 ili u inbox pošalji kontakt podatke pa ćemo te nazvati prvom prilikom 🙂

Zvuči super, ali nije tako. Trenutno sam na čekanju točno dvadesetipet minuta. I to nije prvi put. Zvao sam i jučer. :persevere:

Bedž +3

Pozdrav @99digital 

žao mi je zbog duljeg čekanja na javljanje agenta, međutim nismo u mogućnosti utjecati na broj poziva prema Službi za korisnike. :pensive:

O čemu se radi? Možemo li ti ovim putem pomoći? 

Pozdrav @99digital 

žao mi je zbog duljeg čekanja na javljanje agenta, međutim nismo u mogućnosti utjecati na broj poziva prema Službi za korisnike. :pensive:

O čemu se radi? Možemo li ti ovim putem pomoći? 

Ne radi se samo o tih 25 minuta, već o višesatnom kruženju u krug kroz nekoliko dana i zivkanja na desetke brojeva i razgovorom s više ljudi koji otprilike vele “može, može sad ću vas spojiti” i  to se nikad ne dogodi. Naime ja nesretnik tražim produljenje ugovora s Bnetom koje svi govore da je moguće, a u praksi nije. Nemoguće je preći na A1 (tako bar vele) bez novog ugovora. A na taj način gubim telefonske brojeve koje ima deset godina. I kaj sad? Da idem kod drugog pružatelja usluga? Poslovni sam korisnik...

Bedž +3

@99digital molim te da nam dostaviš podatke (OIB ili šifra korisnika i kontakt broj) [url=https://forum.a1.hr/inbox/conversation?with=537]OVDJE[/url] kako bi mogli provjeriti što možemo učiniti za tebe. 

Odgovori