Riješeno

Zašto je razlika u pozivu prema pretplatniku i bonašu?

  • 10 March 2019
  • 8 odgovora
  • 3621 pregled

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Ja imam pretplatu i bez problema zovem A1 pretplatnika, a dok zovem A1 bonaša trebam čekati 30-60 sekundi ili je neuspjeli poziv....
icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 19 March 2019, 23:07

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +3
Dovoljno si dugo na forumu da znaš odgovor koji ćeš dobiti za par dana a glasit će: "Molim te javi se u inbox sa svojim podacima kako bismo napravili detaljnu provjeru". 🙄
Imam 2 pretplate i 2 na bonove i stvarno dali je to namjerno ili ne kužim... ma znam gogsy1975 ali rade izgleda namjerno neke čudne stvari to jest testiraju valjda naše živce.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne vjerujem da prave razliku u pozivima, možebitno je bonaš na nekoj manje pokrivenoj mikrolokaciji pa ga signal traži. Jel kad zoveš tog istog bonaša dok je na drugoj lokaciji isto čekaš?.
Pa da nevjerojatno. Ili ako su na istoj lokaciji ista stvar.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja sam bonaš i uredovno čekam da A1 preusmjeri poziv, pa tek onda čujem too-too. Eh, nekad smo mogli namjestiti muziku po želji dok drugi čekaju da se javimo 🙄
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Anonymous, da ne citiram @gogsy1975, jesi li možda ovu poteškoću prijavio našoj Tehničkoj podršci? Opisano je svakako moguće provjeriti s tehničke strane, samo su nam potrebni podaci o brojevima i vremenu pozivanja.
Razina korisnika 4
Bedž +4
@Anonymous, da ne citiram @gogsy1975, jesi li možda ovu poteškoću prijavio našoj Tehničkoj podršci? Opisano je svakako moguće provjeriti s tehničke strane, samo su nam potrebni podaci o brojevima i vremenu pozivanja.
@A1_IvanaM 😂😂 ne postoji nikakav anonymous , to je izbrisani profa385
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Remko1 Još uvijek ne vjerujem da je @profa385 otišao. 😫 😪

Odgovori