Riješeno

Telefoniranje u SAD

  • 5 July 2017
  • 4 odgovora
  • 3878 pregleda

Imam VIP prepaid već 10 godina. U lipnju sam bila u SAD i nisam mogla razgovarati niti sam primala poruke. Tko me kontaktirao odmah se uključila sekretarica. Bila sam nekad u SAD sa istim brojem i sve je radilo. Imam Samsung GT-S570I, Android 2.3.6. Ima li tko kakav savjet. Normalno telefoniram u EU, nema nikakvih problema, novaca je dosta na telefonu.
icon

Najbolji odgovor od Sinisa 5 July 2017, 16:46

Pogledaj original

Odgovora 4

@djovicic bok,
nazalost kolege u Vip centru nece moci puno napraviti
navedeni telefon bi trebao uredno komunicirati na području SAD-a s obzirom da podržava frekvencije rada njihovih mreža
U takvim situacijama je najbolje da ukoliko imaš mogućnost da nam se javiš u SZK (radimo 0-24) te će kolege moći odmah napraviti neke provjere na liniji.
Ukoliko oni neće moći poslat će info na tehničku podršku koja će onda napraviti provjeru s operaterom kojeg koristiš u roamingu
Razina korisnika 4
Meni je poznato da je prije u Americi postojao neki drugi način komunikacije i drugačije su telekomunikacije funkcionirale i da se u Vip Centru mogao posuditi uređaj kod odlaska u Ameriku.E sad dolaskom Androida se valjda mislilo da dalje neće biti poteškoća sa tim što se pokazalo pogrešnim.Navrati u Vip Centar pa vidi što će ti se tamo reći.
Ja nisam mogla primati pozive niti sms. Onaj koji zove obično ne zna gdje se mi nalazimo i nije ni važno. Uključi se roaming i ako imaš novaca razgovaraš. Ne znam da li netko ima problem da treba nešto dogovoriti s VIPom ili je problem u telefonu, ili u frekvencijama ili? Do sada nisam imala tih problema, a službeni telefon mi normalno radi.
Razina korisnika 4
Koliko je meni poznato, kod poziva iz Amerike potrebno je unijeti i dodatni predbroj +011 te predbroj zemlje dakle 385 da bi poziv mogao proći.A poruke bi morale prolaziti normalno.

Odgovori