Riješeno

Isključivanje postojeće tarife

  • 2 October 2018
  • 11 odgovora
  • 716 pregleda

Kako mogu isključiti postojeću tarifu?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 3 October 2018, 11:37

Pogledaj original

Odgovora 11

Razina korisnika 7
Bedž +3
Teško da će itko odgovoriti na tvoje pitanje ako ne napišeš koju trenutno tarifu imaš te na koju bi se prebacila? Ako si pod Ugovornom obvezom, da li bi promijenila na neku višu ili nižu (uz penale) itd...
Da, trebala sam bolje formulirat pitanje i ostavit vise podataka.
Pobrisala sam sve poruke, ne sjecam sam koju sam aktivirala, a ne mogu ni skuzit kako da to provjerim i pogasim sve sto sam aktivirala.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Logiraš se na mojA1 preko web-a ili skineš aplikaciju mojA1. Tamo piše i koja je tarifa i koje su opcije uključene. Pretpostavljam da se radi o mobilnoj tarifi.

https://moj.a1.hr/

Ili nazovi SZK pa neka ti oni vide i deaktiviraju. 😃

Meni piše preko poruka da će mi se sutra obnoviti surferica međutim ja od prošlog mjeseca koristim ful tatifu ne znam kako da isključim surfericu i da mi se aktivira od sad svaki mjesec ful tarifa 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa ne mogu ti biti aktivne dvije tarife na jednom broju 🤔🙄. Kaj ti piše u aplikaciji?

Pise surferica ali surferica nema tolko puno gb i min a sutra istjeće imala sam 18 gb a tolko se dobije u ful tarifi a pise da je aktivirana surferica 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Aktivna ti je surferica, dakle ne koristiš ful tarifu. Sad ful tarifu aktiviraj kroz aplikaciju ako imaš dovoljno eura na računu (nemaš-prvo nadoplati račun)) i surferica ode pa-pa zauvijek (više ju nebuš mogla aktivirati-gubiš sve gige i minute do sada)

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ili pričekaj da te sustav vrati na start tarifu jer nemaš dovoljno ni za surfericu, a tad moraš slati sms, mislim da je NE ili STOP na 13270 (mislim da je taj broj) da ti se deaktivira surferica

U redu, hvala puno

Razina korisnika 6
Bedž +6

@petra19  evo kako je možeš deaktivirati

NE na 13208 ili STOP na 13170

U redu, hvala

Odgovori