Web hosting

  • 14 March 2017
  • 2 odgovora
  • 4140 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 11 odgovora
Znam da možda nije najbolje mjesto za pitati, ali vezano je uz tehnologiju i sigurno će netko odgovoriti i prokomentirati.

Naime, zanima me koje su vaše smjernice, tj što gledate kod odabira hostinga?

Stavio sam i anketu, nekoliko odgovora, te na kraju stavio kombinaciju svega, pa sam maknuo jer bi većina (možda čak i svi) označila to kao svoj odgovor.

Ne kužim se ja u to, nego bratu rade stranicu za firmu, pa su mu preporučili Plus. E sad, oni su koliko sam čitao dobri, ali skuplji. Jel vrijedi tu stvarno kolko para tolko muzike? Ima stvarno svakakve ponude, pa i nije to neka cijena na godišnjoj razini. Kako vi to gledate?

Što vam je primarno kod odabira web hostinga?


Odgovora 2

Da, mislim, treba sve gledati. Dosta bitna je i korisnička podrška. Svima se može dogodit problem, samo je pitanje kako oni reagiraju i rješavaju to. Svakako, zanimljiva je rasprava.

Puljac, kod kog si ti... Kakav ti je Plus, tj imaš iskustva s njima? ( https://www.plus.hr/ )Možeš i na pvt odgovorit. Tnx.
Razina korisnika 4
Cool pitanje, glasao sam za cijenu ali su mi bitne i karakteristike servera (Linux, Win, unlimited websites, unmetered storage, unmetered bandwidth,...cpanel kakav je,...jel dobivam free domain uz hosting, popust na annual ili monthly fee, ...)

Odgovori