Vip postaje A1?

  • 3 June 2018
  • 11 odgovora
  • 3410 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora
Da li i Vipnet postaje A1 kao i Vip SRB kako je najavljeno?

Odgovora 11

Razina korisnika 6
Bedž +4
Nisam pronašao ništa novo objavljeno u vezi toga, ali u jednom starijem članku je objavljeno da je to vrlo vjerojatno.
Ćao, da li znaš gde je članak?
Razina korisnika 6
Bedž +4
Članak možeš pronaći ovdje: https://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/telekom-austria-krece-u-veliki-rebranding-koji-ce-zahvatiti-i-vipnet
Razina korisnika 7
Bedž +3
Eto sad je i službeno najavljeno da postaje A1...
Razina korisnika 6
Bedž +4
Napokon, kada su se već srozali u svemu, neka promjene i ime tako da skroz zaboravimo na nekadašnji Vip koji je nekada bio simbol kvalitete, pouzdanosti i brige o korisnicima.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Navodno Vipnet trenutno radi veliku reorganiza iju kako bi bio efikasniji i brže reagirao na korisničke zahtjeve. Izvadio sam ovu rečenicu iz jednog članka:"Trenutno temeljito preuređujemo uredske prostore, kao i način rada na Vipnetovom kampusu, kako bismo bili agilniji te brže reagirali na korisničke zahtjeve.“
Razina korisnika 1
Što ćemo s ovime dobiti?
Bolje tarife sigurno ne.
TELE2 sve šiša mada im je signal koma, ali barem nešto nude.
Zanima me kakve A1 ima tarife u Austriji?
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ništa nećemo dobiti, samo se ime mijenja sve drugo ostaje isto.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Barem će moja branša imati posla s tiskom novih materijala s novim logom 😳
Razina korisnika 2
Kakav amaterizam! Prelaskom na na A1 nemogu se više ulogirati na moj.a1.hr (stari moj.vip.hr). Pa ljudi Vi ste stvarno teški amateri. Jednu SQL bazu sa korisničkim podacima niste sposobni spojiti nazad.
I šta sad? Kako da uđem u moj Vip iliti Vaš A1?

Isto se desilo na prelasku starog na novi forum. Sve ste pogubili. Niste sposobni obaviti jedan jednostavni IT posao. Neka zadužen za ovakve stvari slobodno dadne neopozivu ostavku jer fakat nije sposoban ni za što.

Istekao mi je ugovor i mislio sam još malo koristiti Vaše usluge jer se brzina u zadnje vrijeme povećala,ali nesposobnost iz dana u dan, sve veća i veća...
Neću, eto Vam Vaš A1 i nikad više.

A o škrtosti da ne pričamo. godina i pol kako je tele2 na 1TB prometa, a vi još držite 100 gb. Ma baš ste krasni i divni i vodite računa o nama. Do kada mislite držati tih 100 GB, još dvije, tri godine?

Aj zdravo!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Napisali da je zbog prelaska na novo ime. I forum će bit down...
Da te utješim ni moja simpa već neko vrijeme ne funkcionira, tko zna zbog čega...

Odgovori